Kibicowska zapowiedź spotkania z Cracovią. Wszyscy do Krakowa!

Slazier  -  19 października 2018 17:36
0
3112

Przed nami kolejne wyjazdowe spotkanie Górnika. Tym razem udamy się do Krakowa, gdzie zmierzymy się z drużyną Cracovii. Początek poniedziałkowego spotkania zaplanowano na godz. 18:00.

Na mecz wybieramy się transportem kołowym, a koszt wyjazdu wynosi odpowiednio 40 zł (samochód) i 70 zł (autokar). Zapisy na wyjazdy odbywają się w Galerii Zabrzańskiej oraz na FC! Zbiórka pod stadionem została wyznaczona na godz. 14:00, a odjazd nastąpi o 14:30 – prosimy o punktualność! Nikomu nie trzeba przypominać jak ważny jest to mecz ze sportowego punktu widzenia i układu dolnej części tabeli. Wszystkich, którzy tego dnia zameldują się w sektorze gości zachęcamy do gorącego dopingu dla naszych piłkarzy. Wierzymy, że odwdzięczą się oni zwycięstwem i do Zabrza wrócimy bogatsi o 3 punkty.

Do grona przyjaciół kibiców Cracovii należy zaliczyć Lech Poznań, Arkę Gdynia, Sandecję Nowy Sącz, Tarnovie Tarnów, a także GKS Tychy. Warto zaznaczyć, że Pasy mają układ z fanami Ajaxu Amsterdam. Z kolei Cracovia ma złe stosunki z Lechią Gdańsk, Śląskiem Wrocław, Ruchem Chorzów, Widzewem Łódź, Unią Tarnów, a przede wszystkim z Wisłą Kraków. Pasy jeżdżą na wyjazdy, jednak ich liczby nie powalają. Mobilizują się na derby z Wisłą, a ich ultrasi, tzw. Opravcy, są znani w całej Polsce.

Przypominamy o trwającej sprzedaży biletów na mecz z Zagłębiem Lubin (28.10) oraz zapisach na pucharowe spotkanie z Legionovią Legionowo (31.10).

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: torcida.eu

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments