Kibicowska zapowiedź pucharowego spotkania z Legią Warszawa. Walczymy o awans!

Slazier  -  3 kwietnia 2018 12:18
0
3770

Przed nami pierwsze starcie z Legią Warszawa w Pucharze Polski. Nikomu nie trzeba przypominać, że walka w dwumeczu będzie się toczyć o awans do finału tych rozgrywek. Początek wtorkowego spotkania zaplanowano na godz. 18:00.

Mecze z Legią od zawsze budzą w nas duże emocje. Nie co dzień gramy w półfinale Pucharu Polski, a w wyniku losowania trafiliśmy właśnie na drużynę ze stolicy. O frekwencję możemy być spokojni. Na ten moment sprzedano ok. 20 tys. wejściówek, jednak wierzymy, że zapełnimy stadion im. Ernesta Pohla do ostatniego miejsca! Kto jeszcze nie ma biletu, niech się dłużej nie zastanawia i kupuje go czym prędzej.

Mamy szansę wspomóc piłkarzy w osiągnięciu cennego triumfu, który przybliży nas do upragnionego awansu. Każdy z nas marzy o tym, by majówkę spędzić na Stadionie Narodowym. Stwórzmy niesamowitą atmosferę, która zostanie zapamiętana na bardzo długo. Drużyna Legii jest w kryzysie, i musimy sprawić naszym dopingiem, że piłkarze z Warszawy będą mieli spętane nogi. Walczymy o awans!

Kibiców stołecznej drużyny nie trzeba zbytnio przedstawiać. Należą oni do grona najmniej lubianych fanów w Polsce. Trzymają się z Zagłębiem Sosnowiec, ADO Den Haag, Olimpią Elbląg, czy Radomiakiem Radom, a do ich kos należą m. in. kibice Lecha, Ruchu, Widzewa, Górnika itd. itp.

Kibice Legii przyjadą do Zabrza pociągiem specjalnym i z pewnością będą wspierani przez swoich przyjaciół z Sosnowca. Jesteśmy ciekawi w jakiej liczbie stawią się w sektorze gości. Warto zaznaczyć, że w Warszawie planują być już ok. godz. 00:39. Biorąc pod uwagę fakt, że gramy w środku tygodnia, wczesna godzina powrotu na pewno wpłynie na wyższą frekwencję w ich szeregach.

Wszyscy na Roosevelta!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments