Kibicowska zapowiedź pucharowego meczu z Legią. Wszyscy na stadion!

Slazier  -  9 sierpnia 2016 12:14
0
963

kibice2_Gornik_Legia1516
Przeciwnikiem Górnika w 1/16 Pucharu Polski będzie Legia Warszawa. Tuż po losowaniu par tej fazy rozgrywek każdy z zabrzańskich kibiców nie miał wątpliwości, że czeka nas bardzo ciekawe spotkanie z jednym z naszych największych rywali.

Legioniści otrzymali 1135 wejściówek, a do Zabrza wybierają się pociągiem specjalnym. Koszt tego wyjazdu wynosi 110 zł. Z pewnością wykorzystają całą pulę biletów i będą licznie wspierani przez swoje zgody, a zwłaszcza przez sympatyków Zagłębia Sosnowiec. Warto wspomnieć, że ostatni raz fani stołecznej Legii gościli u nas w 2008 roku.

Kibice Górnika wejściówki na to spotkanie mogą nabywać w niebieskiej kasie na stadionie (w godz. 12-20), w sklepiku klubowy na stadionie (w godz. 9-17), w sklepie kibica w Galerii Zabrze, w punktach Kolportera, a także przez internet za pośrednictwem strony www.bilety.arenazabrze.pl (dot. kibiców, którzy byli przynajmniej na jednym meczu w rundzie wiosennej sezonu 2015/16).

Sprzedaż biletów nie idzie tak dobrze, jak każdy by się spodziewał. W tym miejscu chcielibyśmy zachęcić do przyjścia na mecz, nie dla działaczy, nie dla włodarzy klubu, ale dla Górnika! Komplet w sektorze gości powinien nas jeszcze bardziej zmobilizować do licznego przybycia na to spotkanie. Jesteśmy przekonani, że stać nas na bardzo dobry wynik pod względem frekwencji. Po raz kolejny możemy pokazać czym jest dla nas Górnik. Po raz kolejny możemy wesprzeć nasz ukochany klub swoją obecnością i fanatycznym dopingiem!

Wszyscy na stadion!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments