Kibicowska zapowiedź meczu z Kluczborkiem. Spotkanie po latach!

Slazier  -  13 września 2016 22:12
0
967

kibice_gornik_legia_1617

Górnik rozegra swój kolejny mecz na własnym stadionie przeciwko drużynie MKS-u Kluczbork. Można powiedzieć, że to spotkanie po latach. Ostatni raz kibice MKS-u byli u nas dokładnie 28 kwietnia 2010 roku. Początek spotkania zaplanowano na godz. 20:00.

Kibice z Opolszczyzny do Zabrza wybierają się autokarami. Cena wyjazdu wynosi jedyne 35 zł, i obejmuje bilet oraz przejazd na mecz. Zapisy były prowadzone do poniedziałku. Jednak w związku z mniejszą liczbą chętnych, niż pierwotnie zakładano, kibice MKS-u mają możliwość dopisania się do listy na zbiórce. Mecz z Górnikiem określają mianem wyjazdu sezonu, dlatego tym bardziej jesteśmy ciekawi z jakiej strony się zaprezentują. Przed laty zaprezentowali się tak:

kibice2_gornik_kluczbork_28_04_2010

Bilety na ten mecz można nabywać w niebieskiej kasie Stadionu (w dniu meczu już od 10:00), w punktach Kolportera, w sklepie kibica w Galerii Zabrze, przez Internet za pośrednictwem strony www.bilety.arenazabrze.pl. Warto zaznaczyć, że w dniu meczu cena biletu wzrasta o 5 złotych.

Ostatnio podjęte działania przez zjednoczone środowiska kibicowskie mają na celu zmianę sytuacji w klubie na każdym polu. Dobrze wiemy, że bez współpracy i determinacji wszystkich zainteresowanych nie uda nam się przywrócić normalności w Górniku. Dlatego chyba nikogo nie trzeba namawiać do przyjścia na mecz. Odpowiedzmy licznie na apel zjednoczonych sił działających przy Górniku i stawmy się tłumnie przy Roosevelta 81, aby razem walczyć o dobro Górnika. Włodarze klubu cały czas powinni czuć, że kibice to największa siła i duma „Trójkolorowych”!

kibice_gornik_kluczbork_28_04_2010

Od ostatniego meczu z Kluczborkiem zmienił się stadion, zmieniła drużyna, ale pozostał wspaniały klimat tworzony przez wszystkich kibiców Górnika.

Wszyscy na mecz!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl/Torcida.eu

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments