Kibicowska zapowiedź kolejki: Kilka ciekawych spotkań

g.rajda  -  17 kwietnia 2015 16:11
0
973

kibice2_Górnik_Ruch1415

W  tym tygodniu 5 ekip uda się na wyjazdy. Najciekawiej zapowiada się mecz w Krakowie, gdzie pociągiem specjalnym w sile 1 000 osób udadzą się kibice Pogoni Szczecin. Komplet w klatce gości z pewnością zaliczy Lech Poznań, a wszystkie bilety na mecz z Wisłą Kraków sprzedał klub TS Podbeskidzie. Górnik zagra przy Roosevelta 81 w poniedziałek, przy okazji wszystkich zachęcamy do przyjścia na to spotkanie!

Korona Kielce – Ruch Chorzów
piątek, 17 kwietnia, godz. 18:00

Na to spotkanie kibice z Chorzowa otrzymali 710 biletów. „Niebiescy” do Kielc udadzą się transportem kołowym. Ceny wynosiły 35 i 70 złotych. „Na szachownicy zmagań o pierwszą ósemkę nasz kolejny ruch to 1000 głów na Młynie!” – takim hasłem kibice Korony Kielce mobilizują się na ten mecz. Akcja ta ma szanse powodzenia, ostatnie akcje kibicowskie związane z wyjazdem do Gliwic oraz dwupoziomowym młynem na meczu z Legią zakończyły się powodzeniem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wisła Kraków
piątek, 17 kwietnia, godz. 20:30

Kibice z Krakowa z powodu budowy stadionu w Bielsku-Białej i braku sektora gości nie pojawią się tego dnia na meczu. 12 godzin przed meczem klub TS Podbeskidzie poinformował, że wszystkie wejściówki na to spotkanie zostały wyprzedane, oznacza to więc, że na trybunach zasiądzie komplet widzów.

Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk
sobota, 18 kwietnia, godz. 15:30

Mecz przyjaźni we Wrocławiu! Kibice Lechii standardowo do Wrocławia udadzą się na własną rękę, bilety sprzedawane były w cenie 30 złotych.

Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice
sobota, 18 kwietnia, godz, 18:00

Do Białegostoku kibice Piasta udadzą się autokarami (120 zł) oraz samochodami (sam bilet 25 zł). Zbiórkę zaplanowali na godzinę 5:30 na Dworcu PKP w Gliwicach. Kosmicznej liczby nie powinniśmy się spodziewać, tym razem nie mobilizowali się za mocno na to spotkanie.

Zapowiedź Piasta:
[youtube id=”pOc1IsVgXj4″]

Cracovia – Pogoń Szczecin
sobota, 18 kwietnia, godz. 20:30

Na to spotkanie kibice Pogoni otrzymali 1 000 biletów, wszystkie zostały sprzedane. Ceny zaczynały się od 120 zł, a kończyły na 140 zł, w zależności od daty zapisania się na wyjazd. „Portowcy” do Krakowa udadzą się pociągiem specjalnym, który ze Szczecina odjeżdża o 8:50.
Frekwencja na Cracovii w ostatnim czasie jest katastroficzna, jednak zazwyczaj na mecze z Pogonią potrafili się oni zmobilizować i pokazać trochę lepiej. Jednak czy i tym razem tak będzie, to okaże sie dopiero na meczu.

Górnik Łęczna – Lech Poznań
niedziela, 19 kwietnia, godz. 15:30

Do Łęcznej kibice Lecha udadzą się autokarami, całkowity koszt wyjazdu wynosił 120 złotych (bilet 30 zł). Wyjazd zaplanowano na godzinę 6:00. Sektor gości może pomieścić około 370 osób, z wykorzystaniem wszystkich wejściówek raczej problemów nie było. Tak kibice Górnika mobilizują się na to spotkanie: „Żeby Nasz młyn był nabity do ostatniego miejsca każdy z Was musi zacząć coś robić! Namawiajcie ziomków do przyjścia na TrB. Za rywala mamy jedną z najlepszych ekip w naszym kraju a także w Europie! Musimy zrobić wszystko żeby fani „Kolejorza” usłyszeli co to znaczy jak ryknie Trybuna B!
Każdy kto uważa się za kibica Górnika ma obowiązek być na tym meczu i zabrać ze sobą znajomych! Na sektorze meldujemy się 30 minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego.”

Plakat kibiców Górnika Łęczna:

plakat_leczna_lech

Legia Warszawa – Zawisza Bydgoszcz
niedziela, 19 kwietnia, godz. 18:00

Od strony kibicowskiej mecz bez większych emocji – z wiadomych przyczyn na trybunach zabraknie kiboli Zawiszy, którzy w dalszym ciągu prowadzą protest i wspierają w wyjazdach tylko zgodowiczów. Ze strony gospodarzy standardowo powinno  być tłocznie w „Żylecie”, na 2 dni przed meczem kibice Legii wykupili ponad 16 tysięcy wejściówek!

Górnik Zabrze – GKS Bełchatów
poniedziałek, 20 marca, godz. 18:00

Z wiadomych powodów w Zabrzu zabraknie kibiców gości. Serdecznie zapraszamy do przyjścia w poniedziałkowy wieczór na stadion i głośnego wsparcia naszych piłkarzy w walce o bardzo ważne 3 punkty! Pamiętajcie: Kibice dumą Górnika!

Źródło: Roosevelta81.pl/gornik-leczna.com
Foto: Roosevelta81.pl/gornik-leczna.com

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments