Kibicowanie na wysokim poziomie. Doping w meczu Górnik - Trenčín (wideo)

0
4308

Na drugi mecz eliminacji do Ligi Europy zabrzańscy Ultrasi przygotowali pirotechniczną oprawę z transparentem: "Piękne chwile w Zabrzu mamy, do pucharów powracamy". Doping tego dnia stał na bardzo wysokim poziomie, szczególnie w pierwszej połowie meczu piosenki były śpiewane długo, a poziom decybeli powodował ciarki na ciele.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy