Kibice ocenili piłkarzy po meczu ze Śląskiem Wrocław

Kibic  -  11 października 2023 19:43
3
1382

Kibice Górnika Zabrze ocenili zawodników po meczu 11. kolejki PKO Ekstraklasy, w którym „Trójkolorowi” zremisowali na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław. Kto zasłużył na największe uznanie, a kto na nieco mniejsze, przedstawiają nam poniższe wykresy.

Poniżej przedstawiamy wykresy głosowania kibiców na poszczególnych zawodników.

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Kolejne już oceny kibiców po meczu, w których najniższe noty w drużynie zbiera Podolski… Smutne to, że fatalną dyspozycję Lukasa w tym sezonie widzą wszyscy tylko nie trener Urban i sam Lukas. Bo Poldiemu należy się oczywiście szacunek, gdyż zawsze miał Górnika w sercu i trochę dla niego zrobił, a pewnie sporo jeszcze zrobi (raczej już chyba jednak w sprawach pozaboiskowych…), ale nikt w profesjonalnym klubie (a za taki Górnik chyba chce uchodzić) nie powinien grać za zasługi… A trener Urban z młodzieżowców korzysta baaardzo umiarkowanie, zamiast tego stale grają starsi piłkarze dalecy od choćby przeciętnej formy (np. Podolski czy Rasak). A uważam (pewnie jak wielu innych kibiców), że tylko ogrywanie i promowanie młodych piłkarzy jest dla Górnika szansą na dobry zarobek i uzyskanie pieniędzy na przetrwanie kolejnych sezonów na poziomie Ekstraklasy. Jasne, nikt z młodych nie powinien grać tylko z uwagi na wiek, jednak że warto stawiać na młodych pokazuje przykład Lukoszka, który początkowo spisywał się słabo, ale mam wrażenie, że szybko dorósł do wymogów Ekstraklasy i ostatnio prezentował się już całkiem przyzwoicie. I co dla mnie ważne, Kamil nie człapie po boisku jak pan Lukas, tylko bardzo ambitnie walczy na całej długości placu gry przez cały czas spędzany na boisku. A Górnik ma piłkarzy jakich ma, nie jest niestety Realem Madryt (ani nawet Realem Madryt B) i każdy ligowy punkt musi sobie mocno wybiegać i wywalczyć…

Zaraz Lukoszek i pewnie Szala pójdą pod młotek i tyle będzie z nich pożytku dla Górnika.

Wygląda na to, że Szymon Czyż swoja ostatnią akcją meczu i bramką automatycznie załatwił każdemu swojemu Koledze notę wyższą o 1-2 pkt.. Ciekawe jakie noty by nasi kibice wystawili, gdyby Czyż nie strzelił Jak odczucia kibiców wiele zależą od wyniku… Moim zdaniem nikt (może poza bramkarzem) nie zasłużył na więcej niż 3-4. Zgadzam się z Morrisem odnośnie gry młodzieżowców. Dla mnie było wielkim zaskoczeniem zdjęcie w przerwie Lukoszka i Szali. Nie grali dobrze, ale ich Koledzy nie grali wcale lepiej. W sumie jednak wyrobili normę 90 minut i to wystarczy.. Ale pamiętajmy, że KSG ma tutaj deficyt, bo z Ruchem nie grał żaden młodzieżowiec, a w innych meczach też zrobiliśmy sobie deficyt.