Kibice Korony z trybun wesprą swój zespół

g.rajda  -  5 kwietnia 2023 21:23
2
8166

Podczas pierwszej tegorocznej kolejki Górnik Zabrze podejmował Lechię Gdańsk. Przyjezdnych wspierała wówczas bezpośrednio ze stadionu grupa najwierniejszych fanów. W sektorze zasiadła ich mocno ograniczona ilość (ok. 350), ale byli ostatnią ekipą, która mogła z sektora gości wspierać swój zespół. Kilka dni później zapadła decyzja o całkowitym zamknięciu sektorów gości. Co prawda, nic w kwestii otwarcia sektora nie uległo zmianie, jednak tym razem przyjezdni fani pojawią na stadionie w zorganizowanej grupie.

Kibice Korony wybierają się do Zabrza autokarami. Na fb Stowarzyszenia Kibiców „Zjednoczona Korona” znajdziemy info o organizacji wyjazdu: „Po małej przerwie związanej z meczami Reprezentacji Polski, wracamy na szlak – tym razem kierunek ZABRZE!”

Tymczasem licznik sprzedanych biletów dla kibiców Górnika, w środowy wieczór wskazywał liczbę nieco ponad osiem tysięcy. Ze swojej strony zachęcamy do zakupu wejściówek i wspieraniu piłkarzy z trybun. Podczas meczu wesprzeć będzie można również Ultrasów Górnika, o czym piszemy więcej  w tym miejscu:
Zbiórka na oprawy podczas meczu z Koroną Kielce

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet
 
Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Gornik u siebie o 20.30 i smrody u siebie (w gliwicach) o 20.30 bedzie ciekawie

Oni teraz mogą a jak graliśmy z Legią to kibice nie mogli.. co za padaka ten zarząd. To jak na własne życzenie wyrzucić pieniądze w błoto i po wszystkim się przyznać.