Kibice Górnika wspierają młodzież

W.  -  20 sierpnia 2019 17:40
0
2879

Stowarzyszenie Socios Górnik kieruje nową akcję do wszystkich kibiców Górnika Zabrze. Tym razem sympatycy czternastokrotnego mistrza Polski pragną ufundować młodzieży trenującej w klubie, osiem bramek do treningów na małej przestrzeni, dzięki którym młodzi adepci piłki nożnej będą rozwijać swoją pasję w jeszcze lepszych warunkach.

Jak można pomóc? Bardzo prosto, po pierwsze: wystarczy przelać dowolną kwotę na specjalnie wygenerowany numer rachunku, a Stowarzyszenie pod koniec miesiąca zamówi bramki. Liczy się każda złotówka. Stowarzyszenie będzie na bieżąco informować o ilościach wpłat i postępach w zbiórce. Po drugie: warto udostępnić informacje o zbiórce na swoich profilach lub poinformować o niej swoich znajomych. Pokażmy całej piłkarskiej Polsce, że w nas – kibicach Górnika drzemie potencjał, jakiego nie ma nikt!
Więcej informacji na temat Stowarzyszenia i akcji #zlotoweczkinabrameczki, a także numer konta bankowego, na który można dokonywać przelewów, dostępny jest TUTAJ.

Przypominamy, że Stowarzyszenie Socios Górnik jest partnerem biznesowym Akademii Górnika Zabrze. W ostatnich latach członkowie Socios przekazali trzykrotnie sprzęt piłkarski, oraz wspierali młodzież Górnika w kontekście opieki medycznej i rehabilitacji. Łączna wartość wsparcia wynosi już ponad 100 tysięcy złotych.

Źródło: sociosgornik.org
Foto: sociosgornik.org

 

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments