Ken Kallaste: Nasi kibice robią na mnie ogromne wrażenie

Luq  -  23 marca 2016 12:10
0
877

012_20160213_cracovia_gornik_kallaste

– Nasi kibice robią na mnie ogromne wrażenie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że za dużo okazji do świętowania w tym roku nie mieli, ale musi to się zmienić  – powiedział Roosevelta81.pl Ken Kallaste, obrońca Górnika.

Ken Kallaste w tym roku wystąpił już w 7. spotkaniach Górnika. Estończyk nie miał jeszcze okazji cieszyć się z kompletu punktów. – W meczu z Podbeskidziem chcieliśmy wygrać i zgarnąć pierwszy komplet punktów. Mecz był otwarty i mógł różnie się potoczyć. W samej końcówce meczu mieliśmy dobrą okazję do strzelenia gola, ale musimy próbować dalej. Po przerwie reprezentacyjnej musimy już wygrać, a naszym najbliższym przeciwnikiem jest Pogoń Szczecin. Według mnie Górnik to bardzo dobry klub. W dodatku mamy fajną drużynę.

Czy pozyskany zimą obrońca Górnika zaaklimatyzował się już w Zabrzu? – Zaaklimatyzowałem się już w Zabrzu, choć z tym nie było większych problemów. Wierzę, że w końcu odpalimy i strzelimy zwycięskiego gola. Fajnie, że w drużynie mamy nie tylko doświadczonych piłkarzy, ale także młodszych zawodników. Jako piłkarz chcę grać jak najwięcej, dlatego cieszę się, że mogłem zagrać w meczu z Podbeskidziem od samego początku.

Choć w tym sezonie zamykamy ligową stawkę, na każdym meczu fantastyczny doping prezentują kibice. – Bardzo podoba mi się doping kibiców. Nasi kibice robią na mnie ogromne wrażenie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że za dużo okazji do świętowania w tym roku nie mieli, ale musi to się zmienić – zapewnia Ken.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments