Kaszpir  -  20 kwietnia 2021 20:45
0
3072

Poznaliśmy pomeczowe wypowiedzi trenerów – Kosty Runjaica oraz Marcina Brosza, po spotkaniu Pogoń Szczecin z Górnikiem Zabrze.

Kosta Runjaic (trener Piasta): – Znowu duża radość, znowu mecz na zero. Myślę, że zasłużona wygrana. Górnik to wymagający przeciwnik, mocny fizycznie, stara się kryć indywidualnie i grać pressingiem na całym boisku. Mieliśmy problemy w pierwszych 15-20 minutach, ale wyszliśmy z tego obronną ręką. W drugiej połowie kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń.

Marcin Brosz (trener Górnika): – Każda przegrana boli strasznie, jeszcze w tak wyrównanym meczu, gdzie od pierwszej minuty czuliśmy, że spotkanie jest bardzo wyrównane. I właśnie taka, jedna bramka może przechylić szalę w jedną, bądź drugą stronę. Liczymy, że Alasana Manneh będzie zdolny do gry w sobotę, ale decyzję musi podjąć sztab medyczny.