Nie da się grać na takim boisku, to nie jest piłka

Kibic  -  26 lutego 2022 23:50
1
3911

Spotkanie Piasta z Górnikiem nie przejdzie z pewnością do historii. Duży, o ile najważniejszy pływ na taki, a nie inny poziom meczu miała fatalna murawa. Podkreślali to niemal wszyscy uczestniczy tego pojedynku. Nie inaczej było w przypadku Erika Janży. – Nie da się grać na takim boisku, to nie jest piłka. Dwa dobre zespoły które potrafią grać, a jak przyjdzie kibic na taki mecz, to co zobaczy? Nic. Z punktu jesteśmy zadowoleni, ale przyjechaliśmy po komplet. Potrafimy z nimi zagrać. Po prostu to był mecz… kto pierwszy straci gola, to byłby już prawdopodobnie koniec. Musimy być zadowoleni, zero z tyłu i jedziemy dalej. 

Słoweński zawodnik odniósł się również do bieżących wydarzeń na Ukrainie. – Trudno uwierzyć, że takie rzeczy dzieją się w XXI wieku. Dla mnie to jest jakiś chaos (obłęd?). Mam nadzieją, że to się szybko skończy i będziemy dalej żyć normalnie.

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

 

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments

MIESZKAŁEM KIEDYŚ NA WSI. KURY BARDZO CHĘTNIE BIORĄ ,,KĄPIELE,, W PIACHU I PROCHU! TERAZ JUŻ WIEM SKĄD U NICH POMYSŁ NA TAKĄ ,,MURAWĘ,,