Jan Urban przed meczem z Termalicą

Kaszpir  -  17 marca 2022 15:22
5
3197

W niedzielę Górnik Zabrze zmierzy się przed własną publicznością z Termalicą Bruk-Bet Niecieczą. W czwartek odbyła się konferencja prasowa, na pytania dziennikarzy odpowiadał trener „Trójkolorowych” Jan Urban.

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl

5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

I tak to będzie wyglądać do końca sezonu.W Zabrzu gryzienie trawy i dobre wyniki , na wyjazdach gra u buka a na murawie człapany wsteczni. Wszak utrzymanie jest a na puchary nas nie stać!

Faworytem jest superbet.

Idźcie za ciosem. Tak jak chce sup…. wasz sponsor.

Nie ma co narzekać na grę Górnika owszem każdemu trafiają się słabsze szpile i wszystko jest wkalkulowane.Trzeba jasno też sobie stwierdzić nie jesteśmy Lechem Poznań,Legią Warszawa z lepszym budżetem transferowym by móc sobie pozwolić na sprowadzanie klasowych zawodników.No ale czekamy na pracę naszego prezesa co tyle wspominał że jego rola to znalezienie nowego inwestora dla klubu a jego kadencja to przypominam jest krótko terminowa 1lipiec:D.Pytanie też kierowane jest co do przedłużania kontraktów z naszymi zawodnikami.Zarząd powinien zrozumieć że prezes wszystkim nie bedzie się zajmował a potrzebny jest dyrektor sportowy co bedzie kontrolował stan kadry Górnika.Oby po sezonie Nasz Górnik był lepiej skuteczny w okienku transferowym niż teraz bo musimy mieć kadrę na ligę jak i puchary a nie jak teraz gdzie niektórzy kompletnie odstają od reszty.Młodzi potrzebują ogrania w nizszych ligach i to trener Urban wie doskonale.Przypomnijmy sobie ile musiał czekać Łukasz Milik czy Rafał Kurzawa na swoją prawdziwą szansę a jak ją dostali to odwdzięczyli się maximum.Nie sztuka być w tej kadrze ale sztuką jest coś wnieść do niej i w niej zaistnieć.

Trzymam kciuki za Termalice, pokażą co potrafią!