Jakie warunki musi spełniać stadionowe krzesełko?

kamres  -  4 maja 2015 12:59
0
2479

krzeselka_abacus_bronze_gold

Jak zdążyła ogłosić Spółka Stadion, przetarg na dostawę i montaż krzesełek, wygrodzeń oraz barierek wygrało konsorcjum firm Nowy Styl Sp. z o.o. i S-Print 2 Sp. z o.o. Przewidywany termin zakończenia prac to 27 sierpnia 2015 roku, przy czy trybuna południowa ma być skończona w połowie lipca.

Co mówią Specyficzne Istotne Warunki Zatrudnienia o krzesełkach? Oparcie i siedzisko krzesła ma być ergonomiczne, wykonane metodą wtrysku do formy. Oparcie zamontowane do belki za pomocą specjalnych uchwytów wykonanych z poliamidu z dodatkiem włókna szklanego. Siedzisko składane, osadzone na aluminiowej belce, wyposażone w grawitacyjny mechanizm składania z zatopioną przeciwwagą w siedzisku.

Jak wiemy, w ramach pierwszego etapu budowy ma powstać również namiastka trybuny VIP na dolnym poziomie trybunie wschodniej. W SIWZ czytamy: Dodatkowo przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż 1200 sztuk podłokietników i 600 kompletów pokrowców dla siedzisk o podwyższonym standardzie. Konstrukcję wsporczą siedzisk stanowi aluminiowa belka, przymocowana za pomocą aluminiowych zacisków do stalowej konstrukcji przytwierdzonej do podłoża.

loze_vip_rozmieszczenie

Dodatkowo każde krzesełko musi przejść próbę palności i próbę obciążeniową /dewastacyjną. Ponadto oferowane krzesła powinny się cechować odpornością na promieniowanie UV oraz trwałością koloru.

Źródło: Roosevelta81.pl/stadion-zabrze.pl
Foto: Roosevelta81.pl/stadion-zabrze.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments