Ireneusz Jeleń: Cieszymy się, że Derby dla Górnika!

kamres  -  28 kwietnia 2013 19:40
0
906

jelen_gornik_ruch_1213
Ireneusz Jeleń został bohaterem derbowego spotkania z Ruchem Chorzów, które Górnik wygrał 2:0. – Przetrwaliśmy ciężkie chwile i zadaliśmy drugi cios, po którym było po meczu – powiedział uradowany strzelec drugiego gola.

Ireneusz Jeleń: – Jestem bardzo zadowolony z tego meczu i mojej dyspozycji, ale przede wszystkim z trzech punktów. Dzisiaj mógłbym wytrzymać 90 minut, ale poprosiłem o zmianę, bo dostałem po żebrach i chciałem, aby wszedł zmiennik, który mógł dać więcej drużynie.  Co do gola, to dostałem bardzo dobre podanie i wykończyłem sytuację. Zmienialiśmy się dzisiaj z Zacharą i Prejuce’m. Nie trzymaliśmy się kurczowo jednej formacji. Byliśmy w dniu dzisiejszym ruchliwi, co zaowocowało bardzo dobrym meczem i zdobyciem trzech punktów. Wiedzieliśmy, że Ruch w drugiej połowie musi zaatakować. Za bardzo się cofnęliśmy. Przetrwaliśmy ciężkie chwile i zadaliśmy drugi cios, po którym było po meczu. Będziemy walczyć do końca o jak najlepsze miejsce w lidze. Cieszymy się, że Derby dla Górnika!

źródło: Roosevelta81.pl