III liga. W Wodzisławiu liczymy na „Pszczółkę”

Kaszpir  -  9 września 2022 18:46
1
992

W meczu 7. kolejki III ligi, „Trójkolorowi” zmierzą się w wyjazdowym meczu z Odrą Wodzisław Śląski. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 10 września, początek zaplanowano na godz. 16:00.

Górnik w ostatniej kolejce pokonał rezerwy Miedzi, zagarnął komplet punktów i łącznie ma ich już dziesięć. Pozwala to zabrzanom plasować się na 6. miejscu w tabeli. Sobotni pojedynek z pewnością będzie wyjątkowy dla Marcina Wodeckiego, który do Zabrza wrócił właśnie przez Wodzisław. Dodajmy, że „Pszczółka” jest jesienią bardzo skuteczny, jak dotąd zdobył już pięć bramek. Liczymy, że i tym razem Marcin coś ustrzeli.

Gospodarze sobotniego meczu rozgrywki rozpoczęli ze zmiennym szczęściem. Wodzisławianie dwukrotnie zwyciężali, remisowali, a także dwa razy zaznali goryczy porażki. Przed tygodniem Odra uległa na wyjeździe drugiej drużynie Chrobrego Głogów 2:3. Jedno trafienie zanotował wówczas Jakub Kuczera, który jest najskuteczniejszym (5 goli) zawodnikiem naszych najbliższych rywali. 

W poprzednim sezonie Górnik ugrał z Odrą zaledwie punkt. W pierwszym spotkaniu zwyciężyli rywale 2:1. W rewanżu, po niezwykle zaciętym meczu padł rezultat remisowy 3:3. Pomimo tego, że „Trójkolorowi” spisują się nieco lepiej od wodzisławian, to jednak faworytami, przynajmniej obserwując kursy Superbet, pozostają gospodarze. 

 


Przypominamy tradycyjnie, że mecze drugiej drużyny Górnika można obstawiać u naszego partnera Superbet.

 


 

Odra Wodzisław Śląski – Górnik II Zabrze; sobota 10 września, godz. 16:00. Stadion „Aleja”, ul. Bogumińska 8


 

Ważnym elementem kampanii jest także współpraca z wybranymi Klubami z tego poziomu rozgrywek. Jeśli rozbudowana oferta na niższe ligi piłkarskie jest dla Was ciekawa, a nie macie jeszcze konta u naszego partnera, to jest to dobry moment na założenie konta w Superbet.

Obserwuj nas w społecznosci SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl/ Stal Brzeg
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments

Czemu on nie dostaje szansy w pierwszej drużynie