III liga. W środę odrabianie zaległości. Górnik podejmuje Gwarka

Kaszpir  -  12 września 2023 19:58
0
1079

W środę piłkarze rezerw Górnika Zabrze będą odrabiać ligowe zaległości. Początek spotkania z Gwarkiem Tarnowskie Góry wyznaczono n godz. 17:00.

Górnik Zabrze w ostatnich trzech ligowych występach zanotował po jednej wygranej, remisie oraz porażce. Mając w dorobku 8. punktów, w plasują się jedenastym miejscu w tabeli. Ewentualna wygrana z Gwarkiem może sprawić, że podopieczni Arkadiusza Przybyły przeskoczą aż o sześć lokat i dogonią drużynę z Tarnowskich Gór.

Tarnogórzanie dotychczas trzykrotnie zwyciężali, dwa razy remisowali, a w poprzedniej kolejce musieli uznać wyższość rywali. Gwarek przegrał na własnym obiekcie aż 0:3 z Wartą Poznań.

W sezonie 2022/23 Górnicy dwukrotnie okazali się lepsi od Gwarka. W Zabrzu zdeklasowali rywala 5:1, natomiast w Tarnowskich Górach „Trójkolorowi” zwyciężyli 2:1. Nie mamy oczywiście nic przeciwko, by zabrzanie kontynuowali dobrą serię z Gwarkiem.


Przypominamy, że mecze drugiej drużyny Górnika można obstawiać u naszego partnera Superbet.

 


Górnik II Zabrze – Gwarek Tarnowskie Góry; środa 13 września, godz. 17:00. Zabrze-Mikulczyce, ul. Mickiewicza 66 A. Wstęp wolny


Ważnym elementem kampanii jest także współpraca z wybranymi Klubami z tego poziomu rozgrywek. Jeśli rozbudowana oferta na niższe ligi piłkarskie jest dla Was ciekawa, a nie macie jeszcze konta u naszego partnera, to jest to dobry moment na założenie konta w Superbet.

Obserwuj nas w społecznosci SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl/ Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments