III liga. Przyjeżdża lider

Kaszpir  -  17 września 2021 15:57
0
1508

W 9. kolejce III-ligowych zmagań, rezerwy Górnika Zabrze podejmują zespół lidera Grupy 3, LKS Goczałkowice Zdrój. 

„Trójkolorowi” w ostatnich dwóch spotkaniach zdobyli cztery punkty, nie tracąc w nich bramki. Liczymy na podtrzymanie dobrej passy defensywy. Dobra dyspozycja obrony, będzie zapewne kluczem do sukcesu w spotkaniu z rewelacją rozgrywek.

Drużyna, której grającym trenerem jest Łukasz Piszczek, w obecnym sezonie nie zaznała goryczy porażki. Zespół z Goczałkowic w ośmiu spotkaniach, aż siedmiokrotnie triumfował. Do tej pory tylko Odra Wodzisław zdołała urwać punkty liderowi. Piszczek i spółka znakomicie bronią, jak dotąd dali sobie wbić… jednego gola!. Najskuteczniejszym piłkarzem jest Piotr Ćwielong, mający na koncie pięć trafień. W zespole naszych rywali występuje, obok 76-krotnego reprezentanta Polski, występuje kilka nazwisk znanych z ekstraklasowych boisk, w tym doskonale znany zabrzańskim fanom Mariusz Magiera.

W poprzednim sezonie Górnik w meczach z LKS-em ugrał cztery „oczka”. W Goczałkowicach padł remis, natomiast w Zabrzu (mecz rozgrywany przy Roosevelta; przyp. red.) „Trójkolorowi” rozbili rywali 4:0. 

Górnik II Zabrze – LKS Goczałkowice Zdrój, sobota 18 września, godz. 12:00. Zabrze-Mikulczyce, ul. Mickiewicza 66 A

Transmisję z tego spotkania przeprowadzi na youtube Górnik TV. 

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments