III liga. Poprzeczka idzie w górę

Kaszpir  -  18 listopada 2022 11:03
0
1006

W meczu 17. kolejki III ligi, piłkarze zabrzańskiego Górnika podejmować będą drużynę  Rakowa Częstochowa. Spotkanie zaplanowano na sobotę 19 listopada, początek o godz. 12:00.

Piłkarze Górnika w rundzie jesiennej spisują się więcej, niż dobrze. Cały czas są w szerokiej czołówce, a ich mecze dostarczają najczęściej sporo emocji. W dwóch poprzednich występach zanotowali jednak porażki, tracąc w tych spotkaniach aż  dziewięć goli. Teraz do Zabrza zawita liderujący Raków.

Częstochowianie zgromadzili jak dotąd 38. punktów i dosyć pewnie przewodzą stawce, aczkolwiek w ostatnich meczach zwycięstwa przeplatają remisami. Z pewnością poprzeczka dla Górnika idzie do góry, z drugiej jednak strony „Trójkolorowych” z pewnością stać nawet na pokonanie Rakowa.


Przypominamy, że mecze drugiej drużyny Górnika można obstawiać u naszego partnera Superbet.

 


Górnik II Zabrze – Raków II Częstochowa; sobota 19 listopada, godz. 12:00. Zabrze-Mikulczyce, ul. Mickiewicza 66 A. Wstęp wolny


Ważnym elementem kampanii jest także współpraca z wybranymi Klubami z tego poziomu rozgrywek. Jeśli rozbudowana oferta na niższe ligi piłkarskie jest dla Was ciekawa, a nie macie jeszcze konta u naszego partnera, to jest to dobry moment na założenie konta w Superbet.

Obserwuj nas w społecznosci SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments