III liga. Pojedynek drużyn będących na fali

Kaszpir  -  28 marca 2024 21:20
0
1878

Nietypowo, bo już w piątek przyjdzie rywalizować piłkarzom rezerw Górnika. W 23. kolejce zabrzanie podejmować będą zespół MKS-u Kluczbork. Początek meczu wyznaczono na godz. 13:00. 

„Trójkolorowi” wiosną zgromadzili już 10. punktów. Na ten bilans składają się remis ze Starowicami Dolnymi oraz trzy zwycięstwa z rzędu, kolejno z: LKS Goczałkowice Zdrój (2:1), Odrą Bytom Odrzański (1:0), a także Wartą Gorzów Wlkp. (1:0). Tak się złożyło, że w dwóch ostatnich meczach o wygranych decydowały skutecznie egzekwowane „jedenastki” przez Mateusza Kuliga. Górnik z 34. punktami usadowił się na szóstej pozycji w tabeli.

Transmisję ze spotkania przeprowadzi klubowa telewizja Górnik TV

Nasi piątkowi rywale w ligowej drabince są o trzy pozycje wyżej, mając w dorobku 47. „oczek”. W ostatniej kolejce MKS pokonał Karkonosze Jelenia Góra (1:0). Natomiast wcześniej zespół z Opolszczyzny rozbił Wartę Gorzów (4:0). Ze Stilonem uporał się 3:2, a na inaugurację wiosny wywiózł komplet punktów z Bytomia Odrzańskiego, zwyciężając (1:0) Odrę. Doliczając cztery wygrane z rundy jesiennej, okazuję się, że Kluczbork zanotował osiem, kolejnych zwycięstw. 

Jak zatem widać w piątek dojdzie do starcie zespołów, będących na fali. Jesienią, o jedną bramkę górą byli piłkarze MKS-u. Spotkanie zakończyło się przegraną Górnika 1:2, a honorowe trafienie uzyskał wówczas Aleksander Tobolik.

Górnik II Zabrze – MKS Kluczbork; piątek 29 marca, godz. 13:00. Zabrze ul. Jaskółcza 40. Wstęp wolny

Graj i wygrywaj z nami na betcris.pl

Źródło: Roosevelta81.pl/ Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments