III liga. Odwrócić złą tendencję

Kaszpir  -  27 października 2023 10:48
0
1201

Tak się złożyło, że spotkanie 14. kolejki będzie dla rezerw Górnika drugim z rzędu meczem w roli gości. W minioną środę zabrzanie odrabiali zaległości w Zielonej Górze, a teraz przyjdzie im rywalizować w Jeleniej Górze. Początek spotkania z Karkonoszami wyznaczono na godzinę 17:00.

Górnik po dwunastu rozegranych meczach zajmuje  8. miejsce mając w dorobku 18 punktów. W ostatnich dwóch meczach zabrzanie zdobyli zaledwie punkt, na co złożyły się, remis (1:1) ze Stilonem oraz porażka (1:2) z Lechią Zielona Góra. Czas zatem najwyższy odwrócić złą tendencję.

Nas najbliżsi rywale w poprzedniej kolejce zremisowali w Gorzowie Wielkopolskim z Wartą 1:1. W sumie Karkonosze uzbierały 20. „oczek”, co pozwala im plasować się na szóstym miejscu. łatwo zatem policzyć, że ewentualna wygrana Górnika, pozwoli minąć w tabeli zespół z Jeleniej Góry. Dodajmy jeszcze, że najlepszymi strzelcami przeciwnika są: Mateusz Baszak i Dominik Bronisławski, obaj mają na swoim koncie po cztery trafienia.


Przypominamy, że mecze drugiej drużyny Górnika można obstawiać u naszego partnera Superbet.

 


Karkonosze Jelenia Góra – Górnik II Zabrze; sobota 28 października, godz. 17:00. 


Ważnym elementem kampanii jest także współpraca z wybranymi Klubami z tego poziomu rozgrywek. Jeśli rozbudowana oferta na niższe ligi piłkarskie jest dla Was ciekawa, a nie macie jeszcze konta u naszego partnera, to jest to dobry moment na założenie konta w Superbet.

Obserwuj nas w społecznosci SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl/ Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments