Igor Angulo: Moja forma rośnie krok po kroku

Luq  -  3 lutego 2017 19:19
0
5097

Igor Angulo w meczu z SFC Opava pojawił się na boisku po kilku dniach odpoczynku, który był spowodowany drobnym urazem. Hiszpański zawodnik do gry powrócił w dobrym stylu, gdyż od razu wpisał się na listę strzelców. Baskijski napastnik zapewnia, że jego dyspozycja z każdym dniem jest coraz lepsza.

Roosevelta81.pl: Gratulujemy wpisania się na listę strzelców i zwycięstwa w meczu z Opavą.

Igor Anglo (napastnik Górnika): Dziękuję. Trzeba pamiętać, że wynik nie jest ważny na tym etapie przygotowań. Konsekwentnie kontynuujemy przygotowania do rozgrywek.

Jak zdobyłeś bramkę?

Denis Janco zagrał do mnie świetną piłkę ze środka pola. Przyjąłem futbolówkę i uderzyłem z okolic pola karnego. To był ładny gol.

Piątkowy przeciwnik był wymagający?

– To, z kim akurat gramy nie ma takiego znaczenia. Ważne jest, aby znów dobrze się ograć i wróciło czucie. Przećwiczyć elementy taktyki, a także nabrać dobrej formy fizycznej.

Ostatnio miałeś kilka dni odpoczynku. Co Ci dolegało?

– Odczuwałem ból w lewym przywodzicielu.

Wszystko jest już w porządku?

– Trochę jeszcze go odczuwam, ale to normalne, że mięśnie czasem się spinają podczas przygotowań. Mamy dużo treningów i dużo meczów.

Liga wraca w przyszłym miesiącu, więc jeszcze sporo czasu na szlifowanie formy. Jak czujesz się pod względem fizycznym?

– Mamy jeszcze miesiąc czasu do pierwszego oficjalnego meczu, więc jest sporo czasu. Czuje się bardzo dobrze i moja forma rośnie krok po kroku. Drużyna też podnosi swoją formę zarówno taktycznie, jak i fizycznie. Udaje nam się przepracować wszystko to, co mamy w planach.

Na testach pojawił się Twój rodak Dani Suarez. Znałeś wcześniej tego piłkarza? 

– Nie znałem go wcześniej. Z tego, co widzę to dobry, w dodatku bardzo silny zawodnik. Ma także dobrą technikę. Od dawna nie grał w piłkę, dlatego potrzebuje czasu, aby dojść do swojej najlepszej dyspozycji. Myślę, że przydałby nam się w trakcie sezonu.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments