Igor Angulo: Liczę, że to początek zwycięskiej serii

Spark  -  16 września 2016 17:20
0
1754

 

Angulo4

Igor Angulo nie tylko strzelił gola w kolejnym spotkaniu, ale był także najlepszym zawodnikiem w wygranym meczu z MKS-em Kluczbork 4:2. Po spotkaniu hiszpański napastnik otrzymał w nagrodę od Pana Stanisława Sętkowskiego koguta.

– Czuję się coraz lepiej i gram lepiej. Zacząłem zdobywać bramki, a my wygraliśmy ostatnie dwa mecze. Teraz najważniejsze jest wygrywanie. Odnieśliśmy dwa zwycięstwa z rzędu, więc jesteśmy zadowoleni – powiedział Angulo w rozmowie z Roosevelta81.pl.

Nie tylko nasza redakcja uznała go za najlepszego gracza środowego spotkania. Popularny „Leon” wręczył mu po spotkaniu dorodnego koguta. – Nie znałem tej tradycji, ale bardzo się cieszę z tej nagrody. Myślę, że rozegrałem dobre zawody, więc bardzo się cieszę. Na razie nie wiem, jaka jest tradycja i co mam zrobić z taką nagrodą. Chyba będę go musiał oddać Panu Stanisławowi – uśmiechał się snajper Górnika.

W ostatnich trzech meczach Angulo za każdym razem wpisał się na listę strzelców. W sobotę wszyscy liczą, że podtrzyma passę nie tylko on, ale także cała drużyna, która zagra przy Roosevelta 81 z Drutex-Bytovią Bytów. – Liczę, że jest to początek zwycięskiej serii. Zaczęliśmy bardzo źle. Teraz mamy następny mecz u siebie i mam wielką nadzieję , że odniesiemy kolejne zwycięstwo i będziemy znacznie wyżej w ligowej tabeli – zakończył Hiszpan.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments