Igor Angulo: Chcę wypełnić mój kontrakt z Górnikiem

Luq  -  6 stycznia 2017 13:31
0
1037

Igor Angulo zapowiedział, że chce wypełnić swój kontrakt z Górnikiem Zabrze, który obowiązuje do czerwca 2018 roku. Tym samym ucina wszelkie spekulacje odnośnie swojego odejścia.

32-letni napastnik Górnika Zabrze wbrew wszelkim spekulacjom zapowiedział, że nie zamierza opuszczać Górnika w zimowym okienku transferowym, co więcej najskuteczniejszy piłkarz w zabrzańskim zespole chce wypełnić swój kontrakt. – Transfer do Chin? Nic nie wiem na ten temat. Poza tym mam kontrakt z Górnikiem i chcę go wypełnić. Moim najbliższym celem jest jak najlepsza gra i walka o awans do samego końca – deklaruje Angulo.

Doświadczony napastnik w Zabrzu czuje się znakomicie, a potwierdzeniem tego są jego statystyki. W I lidze zagrał 17 spotkań, w których osiem razy wpisał się na listę strzelców i zanotował cztery asysty. Co najbardziej podoba się naszemu napastnikowi w Zabrzu: kibice, stadion, a może pogoda? – Pogoda jest dla mnie najgorsza, bo nie jestem przyzwyczajony do zimna. W Zabrzu podoba mi się wszystko, zarówno kibice, jak i stadion. Wspólnie z kolegami z drużyny oraz szkoleniowcami tworzymy fajną drużynę. Dobrze się tutaj czuję i nigdzie się nie wybieram – stwierdził Hiszpan. 

Święto Trzech Króli obchodzone jest w Hiszpanii wyjątkowo. Najmłodsi w noc z 5 na 6 stycznia zostawiają królom oraz ich wielbłądom poczęstunek, podobnie jak buty, aby z samego rana znaleźć w tym samym miejscu prezenty. Czego z okazji tego dnia życzy sobie nasz napastnik? – Chciałbym tylko życzyć sobie zdrowia. Nic innego nie potrzebuje – mówi Angulo.

Warto dodać, że koszulka podarowana przez Igora Angulo na aukcję WOŚP osiągnęła już blisko 600zł, a do jej zakończenia pozostał jeszcze tydzień. – Bardzo się z tego cieszę i liczę na jeszcze więcej – podsumował zawodnik Górnika.

LINK DO LICYTACJI KOSZULKI: KLIKNIJ TUTAJ!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments