Grzegorz Kasprzik: Z przebiegu spotkania zasłużyliśmy na komplet punktów

0
1259

Grzegorz_Kasprzik
– Zdobyliśmy tylko jeden punkt, a apetyty mieliśmy znacznie większe –
przyznał Grzegorz Kasprzik, bramkarz Górnika, który nie był zadowolony z remisu z Pogonią.

Grzegorz Kasprzik (bramkarz Górnika): – Mieliśmy dużo okazji podbramkowych, mogliśmy strzelić z nich 2-3 gole. Moment dekoncentracji na początku drugiej połowy sprawił, że straciliśmy bramkę i mecz zakończył się podziałem punktów. Zdobyliśmy tylko jeden, a apetyty mieliśmy znacznie większe. Z przebiegu spotkania zasłużyliśmy na komplet punktów. Na Zawiszy również przytrafiła nam się słabsza druga połowa, ciężko powiedzieć z czego to wynika. Nie prezentowaliśmy tego, co w pierwszej. Musimy pracować nad tym elementem oraz pilnować się, aby w następnych meczach nam się to nie przytrafiało. Przy golu dla Pogoni piłka poszła po rykoszecie, nie widziałem jej, dostała dziwnej rotacji. Rzuciłem się do niej, a ona wpadła w kozioł, próbowałem ją jeszcze złapać, ale nie udało się.