Grzegorz Kasprzik: Musimy wziąć się w garść i zacząć wygrywać

0
1849

 

kasprzik_piast_gornik_1516

- Dobrze wyglądała nasza gra, szkoda tylko, że kolejny raz wracamy do Zabrza bez punktów - powiedział Grzegorz Kasprzik, bramkarz Górnika.

Grzegorz Kasprzik (bramkarz Górnika): - Dobrze wyglądała nasza gra, szkoda tylko, że kolejny raz wracamy do Zabrza bez punktów. Mieliśmy swoje sytuacje, były poprzeczki i przede wszystkim Kuba Szmatuła, który wybronił ten mecz. Przegrywamy dwa kolejne mecze, musimy wziąć się w garść i zacząć wygrywać. Czeka nas mecz u siebie i liczymy na pomoc większej ilość fanów, którzy także w tym meczu mocno nas wspierali. Nie udało nam się dla nich i dla siebie pokonać Piasta.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy