Górnik zgłosił Wajsaka i Pawłowskiego

0
1523

Dariusz_Pawłowski_juniorzy

Górnik Zabrze zgłosił dziś do rozgrywek Ekstraklasy dwóch młodych graczy - Daniela Wajsaka i Dariusza Pawłowskiego.

18-letni obrońca Wajsak rozegrał wiosną dwa mecze w trzecioligowych rezerwach Górnika, a 17-letni napastnik Pawłowski występował dotychczas w drużynie juniorów.

Źródło: 90minut.pl
Foto: gornikzabrze.pl

0 komentarzy