Górnik zapina skład ekipy na zgrupowanie w Turcji. Ostatnie wątpliwości…

Luq  -  25 stycznia 2013 17:03
0
1121

Herb-Górnika-ZabrzeW Górniku trwa kompletowanie ekipy, która wyleci na zimowe zgrupowanie do Turcji. W piątek po południu mają zapaść kolejne decyzje – informuje „Sport”.
Górnik zrezygnował z testowanego w Zabrzu słoweńskiego obrońcy Denisa Kramara, bo nie doszedł do porozumienia z jego menedżerem. Dziś ma się wyjaśnić sprawa ewentualnych transferów Tomasza Zahorskiego i Sergieja Mosznikowa.

Według „Sportu” trener Adam Nawałka widzi Mosznikowa w kadrze Górnika, ale jest pewien problem. Początkowo estoński piłkarz mógł podobno odejść z Pogoni Szczecin za darmo (nie miał tam miejsca w składzie). Widząc jednak zainteresowanie Górnika, działacze ze Szczecina zmienili taktykę i chcieliby na piłkarzu jednak coś zarobić. A to nie za bardzo odpowiada Górnikowi. W każdym razie Nawałka chce Zahorskiego i Mosznikowa zabrać na zimowe zgrupowanie do Turcji.

Na zgrupowanie do Turcji raczej nie poleci pauzujący po operacji przepukliny Mateusz Zachara. Górnik ma w planach sprowadzenie zimą jeszcze jednego napastnika.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments