Górnik Zabrze – Stilon Gorzów Wlkp. 2:3. Wiosną wciąż bez zwycięstwa

Kaszpir  -  19 marca 2023 09:22
5
2018

W meczu 20. kolejki III ligi, Górnik Zabrze przegrał z drużyną Stilonu Gorzów Wielkopolski 2:3. O drugiej, wiosennej porażce przesądziła fatalna pierwsza połowa. Goście już do przerwy zdobyli wszystkie gole. „Trójkolorowym” trzeba oddać, że taki przebieg spotkania ich nie załamał. Po zmianie stron podjęli rękawicę i zbliżyli się na dystans jednej bramki. Obie bramki padły po rzutach karnych, a skutecznymi egzekutorami byli, Michał Rostkowski oraz Daniel Ściślak. Tego dnia to było jednak wszystko, na co było stać tego dnia zabrzan.

Górnicy pozostaną zatem z 30. punktami na koncie. W następnej kolejce udadzą się do Zielonej Góry na mecz z tamtejszą Lechią.

Górnik II Zabrze – Stilon Gorzów Wielkopolski 2:3 (0:3)

0:1 – Drozdowicz, 11′
0:2 – Wiśniewski, 33′
0:3 – Kopeć 40′ (k)
1:3 – Rostkowski, 66′ (k)
2:3 – Ściślak, 77′ (k)

Górnik II: Sokół – Szcześniak, Surowiec (66′ Capiga), Liszka, Pochcioł (60′ Dziedzic), Gandziarwoski (46′ Korbecki) Ściślak, Kulig (60′ Pytlewski), Wodecki [c], Rostkowski, Chmarek
Rezerwowi: Valion – Capiga, Dziedzic, Joachim, Korbecki, Pawlak, Pytlewski, Skała
Trener: Arkadiusz Przybyła

Stilon: Przybysz – Śledzicki, Wenerski, Karoń, Kopeć, Waśkow, Wiśniewski, Świerczyński, Kurlapski (87′ Maliszewski), Drozdowicz (73′ Poniedziałek), Kaczor (70′ Bohdanow)
Rezerwowi: Szymaniuk – Bohdanov, Kaniewski, Maliszewski, Matuszewski, Poniedziałek, Szałas, Trepczyński