Górnik Zabrze poznał rywala w walce o Ligę Mistrzów!

8
11374

Po bardzo udanym sezonie 2025/26 Górnik Zabrze przystąpi za kilka tygodni do europejskiej rywalizacji. "Trójkolorowi" sięgnęli po wicemistrzostwo Polski, co premiowane jest startem w drugiej rundzie kwalifikacji do Ligi Mistrzów UEFA. Poznaliśmy właśnie rywala Zabrzan!

"Trójkolorowi" zmierzą się w dwumeczu z Fenerbahce Stambuł!

Pierwsze mecze rozegrane zostaną 21-22.07.2026.
Rewanże tydzień później 28-29.07.2026

Źródło: UEFA, Roosevelta81.pl
Grafika: UEFA

8 komentarzy

Stadion w Zabrzu będzie pękał w szwach, oby tylko nie było tak samo z bramką Górnika.
Głowa do góry.

No już się nie mogę doczekać, super 💪

pod warunkiem ze w pierwszym meczu na wyjezdzie nas nie rozjada

ciekawy rywal dla kibiców, w końcu dobra europejska(?) dryżyna zawita do Zabrza, oby nie skończyło się kompromitacją

No przyjadą z Azji tak naprawdę masz rację. Ale wierzyć trzeba chociaż realnie rzecz patrząc na to mamy marne szanse ale może akurat się uda, trzeba wierzyć. Na pewno będzie gorąco Ciekawe jak z wyjazdem ile dostaniemy biletów czy będzie szansa się gdzieś załapać?

3tys

Cóż. Chwała w zwycięstwie, brak wstydu w porażce. Trzeba się spinać i kibicować Turkom na mundialu – zawsze to trochę grajków rywali zmęczonych

Wiedziałem. Górnik zawsze ma pecha w losowaniu. Z Austriakami byłaby jakaś szansa. Z Turkami będzie kompromitacja!