Górnik Zabrze – Piast Gliwice. Zapełnijmy wirtualnie stadion!

Kaszpir  -  16 listopada 2020 19:40
0
4046

W poniedziałek o godz. 17:00 ruszyła wirtualna sprzedaż biletów na piątkowe spotkanie pomiędzy Górnikiem Zabrze a Piastem Gliwice.

Zapowiadające się niezwykle ciekawie spotkanie z rywalem zza miedzy odbędzie się w najbliższy piątek. Wszyscy oczywiście wiemy, że na stadionie nie będzie kibiców i klub nie może liczyć na wpływy z tzw. dnia meczowego. Zakup wirtualnych wejściówek na ten pojedynek jest zatem okazją do wsparcia ukochanego Górnika. 

 

Oto propozycje przygotowane przez klub dla kibiców:

  • Bilet w cenie 20 złotych – Po jego nabyciu Kibic otrzyma rabat w wysokości 10% na koszulkę meczową do zrealizowania w sklepie internetowym. Rabat będzie obowiązywał przez siedem dni od momentu zakupu biletu.
  • Bilet w cenie 10 złotych – Do tej formy zachęcamy szczególnie gorąco tych, którzy chcą zakupić większą ilość wejściówek, którymi można wirtualnie obdarować swoich bliskich i znajomych, a tym samym pomóc Klubowi. 

Wejściówki są do nabycia w nowym sklepie internetowym Górnika (www.sklep.gornizabrze.pl), jak również stacjonarnie w Sklepie Kibica w pasażu Areny Zabrze. 

Źródło: Górnik Zabrze/ Roosevelta81.pl
Foto: Górnik Zabrze

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments