Górnik Zabrze i Rozwój Katowice wznawiają współpracę

kesera  -  28 listopada 2017 16:25
0
3116

Mając na uwadze dbałość o rozwój i promocję młodych zawodników z naszego regionu, stanowiące istotny element filozofii funkcjonowania i zarządzania zarówno Górnika Zabrze, jak i Rozwoju Katowice, zarządy obu klubów podjęły decyzję o powrocie do współpracy.

Rozwój Katowice to klub, który od wielu lat znany jest w całej Polsce z doskonałej pracy z dziećmi i młodzieżą. Dynamicznie rozwijająca się Akademia Piłkarska, a do tego odważne wprowadzanie młodych piłkarzy z naszego regionu do pierwszej drużyny – to z kolei elementy charakterystyczne dla Górnika Zabrze. Dostrzegając wiele cech wspólnych w działalności obu klubów, a także perspektywy korzyści, jakie współpracując mogą osiągnąć Górnik oraz Rozwój, obie strony zadecydowały o wznowieniu kooperacji. Jej fundamentalnymi elementami będą wymiana myśli szkoleniowej oraz realizacja wspólnych projektów w zakresie szkolenia i rozwoju dzieci i młodzieży. Głęboko wierzymy, że w ten sposób otwieramy nowy rozdział we współpracy klubów, które łączą zarówno górnicze korzenie, jak i zbieżna strategia i polityka rozwoju utalentowanych piłkarzy.

Jednocześnie oświadczamy, że problemy, które w ostatnich latach zakłócały współpracę Górnika oraz Rozwoju, zostały pozytywnie rozwiązane.

Źródło: rozwoj.info.pl
Foto: rozwoj.info.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments