Górnik – Wisła kibicowsko. Kolejny komplet na trybunach!

Slazier  -  2 sierpnia 2017 10:22
0
9553

Kolejne spotkanie Górnika przy Roosevelta obejrzał komplet widzów. 22708 osób mogło radować się z wygranej zabrzan. Tym razem w pokonanym polu została krakowska Wisła, a hat-trick zaliczył niezawodny Igor Angulo.

Po raz drugi w tym sezonie zapełniliśmy stadion do ostatniego miejsca. Fakt ten dobitnie pokazuje, że stać nas na bardzo dużo, i że budowa stadionu powinna zostać ukończona jak najszybciej. Tego dnia piłkarze również wznieśli się na wyżyny i wygrali ten ważny mecz. Śmiało można powiedzieć, że nasz doping był lepszy niż podczas meczu z Legią, a wiemy, że stać nas na jeszcze więcej! Nie zabrakło licznych wymian uprzejmości z kibicami Wisły. Z perspektywy młyna jedynie kilkukrotnie udało im się przebić przez nasze śpiewy. Po trzeciej bramce dla Górnika można powiedzieć, że stadion odleciał w euforii. Każdy, kto tego wieczoru po raz pierwszy odwiedził stadion im. Ernesta Pohla wróci ponownie, a to wszystko dzięki wspaniałej atmosferze!

Na naszym sektorze zawisły następujące flagi: „Torcida Gliwice”, „ŚP. Dawid”, „Patrioci”, „Torcida Crew”, „Torcida Ruda Śląska”, „Supporters”, „Górnik”, „Górny Ślonsk”, „Wisłoka”, „Wesoła”, „Torcida Żory”, „Władcy Górnego Śląska”, „Knurów Zawsze z Wami”, „Nieliczni Przeciw Niezliczonym” oraz transparenty „Hipo PDW” i „Pamiętamy”.

Wisła licznie zawitała do Zabrza. Byli wspierani przez swoich układowiczów i koalicjantów. Prowadzili doping przez prawie całe spotkanie – jedynie pod jego koniec mieli dłuższe przestoje. Z ich strony nie zabrakło wielu przyśpiewek uderzających w Torcide. My również nie pozostaliśmy im dłużni. W drugiej połowie zaprezentowali racowisko. Pod koniec oprawy wyrzucili je na murawę, co spowodowało, iż mecz został przerwany na dłuższą chwilę.
Pomimo zwiększonej puli biletów nie zaprezentowali się zbyt dobrze wokalnie. Obiektywnie rzecz ujmując, poza kilkoma momentami, nie przebijali się przez nasz bardzo dobry doping.

Tego dnia wywiesili następujące flagi: „Wisła Sharks”, „Skawina”, „Myślenice”, „FC Wolbrom”, „Bochnia”, „Płaszów”, Qrdwanów”, „Wadowice”, a także transparent „Psycho-Sharks”.

Przypominamy o trwających zapisać na wyjazdowe spotkania w Gdańsku i Ostródzie, a także o rozpoczęciu sprzedaży biletów na mecz z Arką. Już teraz zachęcamy do zaopatrywania się w wejściówki i wierzymy, że znowu zapełnimy stadion do ostatniego miejsca!

Doping i kulisy z meczu z Wisłą Kraków: Tutaj
Galeria z meczu z Wisłą Kraków: Tutaj

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments