Górnik – Łęczna kibicowsko: Ciasno w „młynie” i konkretny doping

Spark  -  26 sierpnia 2014 21:02
0
1569

kibice_gornik_leczna_1415
Mecze pod względem kibicowskim przy naszym stadionie nie mogą być specjalnie atrakcyjne, zwłaszcza, że cały czas otwarta jest tak naprawdę jedna strona trybun, na których regularnie pojawią się po 3000 sympatyków Górnika Zabrze.

Nie inaczej było w sobotnie popołudnie, choć warto zwrócić uwagę na fakt, że tak tłoczno na naszym „młynie” podczas przebudowy stadionu nie było chyba nigdy. Przełożyło się to też w zapał i jakość dopingu, który ostatnimi czasy stoi cały czas na bardzo dobrym poziomie. Bardzo miłym widokiem jest, że z każdym kolejnym meczem coraz to więcej sympatyków na sobie ubraną koszulkę młynową i są to nie tylko ci najzagorzalsi fani. Przekłada się to na zdecydowanie lepszy odbiór trybun, które prezentują się po prostu barwnie i „Trójkolorowo”. Mając w perspektywie (miejmy nadzieję tej bliższej) otwarcie nowego stadionu, trzeba wszystkich informować i zachęcać do zakładania „młynówki”!

kibice2_gornik_leczna_1415

Warto podkreślić, że coraz lepiej wychodzą nam melodyjne przyśpiewki w asyście bębnów. Pochwały względem naszego dopingu słyszymy z różnych stron, ale to nie oznacza, że stać nas na jeszcze lepszy, głośniejszy i melodyjny doping. Na meczu z Łęczną była też zabawa z siadaniem i wstawaniem przy piosence „Tańczymy labada”, co daje bardzo fajny efekt. Nie można ukrywać, że zabawa na trybunach od początku jest przednia, bowiem pomagają nam w tym nasi piłkarze, którzy regularnie punktują w każdym spotkaniu. Na koniec standardowo dziękujemy im za walkę, a oni nam za doping. Nie zabrakło też z naszej strony szydery. Zaśpiewaliśmy „Choć jesteśmy bankrutami, to jedziemy z frajerami”. Liczymy wszyscy jednak, że wkrótce nasz klub organizacyjnie poczyni mocny postęp. Bo teraz przydałyby się solidne podstawy w postaci właściciela i otwartego stadionu, aby zaprezentować kibicowskiej Polsce nasz potencjał kibicowski. Na razie cały czas jesteśmy w „uśpieniu” i wyczekujemy.

Doping z meczu:

[youtube id=”fmjF8nAU4gc”]

Źródło: Roosevelta81.pl
Fot.: Ewa Dolibóg/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments