Górnik – Jagiellonia kibicowsko. Jadymy durch!

Slazier  -  27 listopada 2017 16:19
0
4964

Górnik pokonał Jagiellonię Białystok na własnym stadionie i powrócił na fotel lidera. Cieszy fakt, że stadion przy ul. Roosevelta ponownie wypełnił się do ostatniego miejsca!

Kibice Jagiellonii do Zabrza przyjechali transportem kołowym, a na sektorze ostatecznie zameldowali się w sile 178 głów. Dopingowali swoją drużynę przez całe spotkanie, jednak tego dnia nie mieli szans z dobrze dysponowaną Torcidą. Można śmiało powiedzieć, że z perspektywy młyna byli praktycznie niesłyszalni.

Przywieźli ze sobą dwie flagi: „BKS” i „Jagiellonia”.

Mecz z Jagą ponownie zgromadził komplet widzów na naszym stadionie. Serce się raduje, gdy widzi się te tłumy ciągnące na mecz Górnika – oby tak zawsze! Od początku spotkania ruszyliśmy z głośnym dopingiem, który nie osłabł nawet po szybko straconej bramce. Świetnie wyszedł karnawał, który był śpiewany w pierwotnej formie. Cały stadion dawał z siebie wszystko, a po nieuznanym golu (weryfikacja VAR) zapanował prawdziwy tumult. Na szczęście pomimo tych komplikacji nasi piłkarze zdołali zdobyć kolejne dwie bramki, które dały nam cenne 3 pkt., i wywindowały Górnika ponownie na pierwsze miejsce w ligowej tabeli!

Jak dobrze wiadomo 13 listopada swoje urodziny obchodził Pan Stanisław Oślizło – legenda naszego klubu. Przed meczem miała miejsca mała uroczystość, podczas której solenizant odebrał bukiet kwiatów, a także okazjonalną koszulkę „Torcidy”. Cały stadion na stojąco skandował nazwisko Pana Stanisława, a następnie odśpiewano gromkie „Sto lat!” W tym miejscu chcielibyśmy po raz kolejny dołączyć się do życzeń. Mamy nadzieję, że jedno z nich – 15 tytuł Mistrza Polski – spełni się już w tym sezonie.

Tego dnia wywiesiliśmy następujące flagi: „Klub Sportowy Górnik Zabrze naszym życiem”, „Torcida Gliwice”, „Torcida Żory”, „Śp. Dawid”, „Piekary Śląskie”, „Torcida Ruda Śląska”, „Knurów zawsze z wami”, „Ekipa Szyderczy Palec” oraz transparent „Wszystkiego najlepszego Panie Stanisławie”.

Galeria dostępna tutaj
Doping i kulisy w tym miejscu

Przypominamy o najbliższym pucharowym spotkaniu z Chojniczanką Chojnice – wszyscy na stadion!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments