Górnik II Zabrze – Rekord Bielsko-Biała 2:3. Miłe złego początki…

Kaszpir  -  6 października 2019 20:45
0
3615

W spotkaniu 10. kolejki III ligi rezerwy Górnika uległy Rekordowi Bielsko-Biała 2:3. Bramki dla zabrzan zdobywali Dominik Skiba (na zdjęciu) oraz Arkadiusz Paluszek. Dla rywali bramki zdobyli Szymon Szymański x2 oraz Marcin Wróbel.

Powiedzenie „Miłe złego początki, lecz koniec…”, idealnie pasuje do przebiegu meczu rozgrywanego w niedzielne popołudnie na obiektach Sparty. Podopieczni Marcina Prasoła po trzydziestu minutach prowadzili dwoma golami (Skiba, Paluszek), a mimo to przegrali mecz z Rekordem. Kontaktowego gola jeszcze w pierwszej połowie z rzutu karnego zdobył Szymański. W dramatycznej końcówce zabrzanie stracili dwie bramki i musieli uznać wyższość rywali z Bielska-Białej. Gwoździa do zabrzańskiej trumny ponownie wbił (w 97 min) Szymański.

Po tym spotkaniu Górnik pozostaje 13. punktami na koncie. W następnej kolejce nasza „dwójka” zmierzy się w wyjazdowym meczu z drużyną Foto-Higieny Gać.

Górnik II Zabrze – Rekord Bielsko-Biała 2:3 (2:1)

1:0 – Skiba, 27′