
W meczu rezerw zabrzański Górnik lepszy od Miedzi. Decydujące o losach spotkania trafienie padło tuż przed przerwą. W 43 min. Thomas Pranica zdobył decydującą bramkę. Była to trzecia wygrana podopiecznych Piotra Gierczaka. Dzięki temu, "Trójkolorowi" mają w dorobku dziesięć punktów. W następnej kolejce zabrzanie zmierzą się w wyjazdowym meczu z Wartą Gorzów Wielkopolski.
Górnik II Zabrze - Miedź II Legnica 1:0 (1:0)
1:0 - Pranica, 43'
Górnik II (skład wyjściowy): Sokół - Pawlak, Surowiec, Wingralek, Szkudlarek, Skała, Pranica, Zielonka Hrosu, Stalmach, Kiklaisz,
Rezerwowi: Mazur, Płonka, Juritka, Lubaski, Okaj, Kulanek, Liszka
Trener: Piotr Gierczak
Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl






