Galeria z meczu Górnik Zabrze - Korona Kielce

0
1146

smutek_danch_gornik_korona1516

Po kolejnej porażce Górnika, kibice dość łagodnie potraktowali piłkarzy. Wydaje się, że męska rozmowa na linii zawodnicy - Torcida jest nieunikniona. Atmosfery w zespole brak, wyników brak.

Po raz kolejny brawa należą się dla kibiców, którzy prawie w komplecie stawili się na mecz pomimo ostatniego miejsca w lidze. Jak tak dalej pójdzie, za niedługo będziemy śpiewać: "(...) na degradację nadszedł czas I liga wita nas..."

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Ewa/Roosevelta81.pl

0 komentarzy