Gala z okazji 65-lecia Górnika Zabrze

kesera  -  7 grudnia 2013 17:52
0
928

gala65lat
Czternastokrotny mistrz Polski obchodzi urodziny! Już 15 grudnia o godzinie 17 w Domu Muzyki i Tańca wielka gala z okazji 65-lecia Górnika Zabrze. Wezmą w niej udział piłkarze i szkoleniowcy. Zarówno obecni, jak i ci, którzy w minionych latach zapewniali nam sportowe emocje i wzruszenia. Będzie okazja do życzeń i gratulacji. A przede wszystkim świetnej zabawy w piłkarskich klimatach. Urodziny Górnika to nie lada gratka nie tylko dla kibiców! W części artystycznej gali wystąpi zespół Skaldowie. Usłyszymy m.in. utwór napisany przez artystów specjalnie dla Górnika Zabrze. Widzowie będą mieli również okazję do obejrzenia premiery filmu przybliżającego sylwetkę legendarnego piłkarza Górnika Ernesta Pohla. Zobaczymy sporo unikatowych materiałów archiwalnych uzupełnionych wypowiedziami osób związanych na przestrzeni lat z zabrzańskim klubem. Galę poprowadzą Krystyna Loska i dziennikarz sportowy Dariusz Czernik. Zapraszamy!

Bilety na galę można nabywać w kasach Domu Muzyki i Tańca, a także Galerii Zabrze, Sklepie Kibica na stadionie i Biurze Podróży „Speed Travel” w Zabrzu, ul. 3 Maja 72.

W dniu urodzin w Galerii Muzeum Miejskiego „Café Silesia” w Zabrzu przy ul. 3 Maja 6 nastąpi uroczyste otwarcie wystawy „Każdy to powie: Czternastokrotni Mistrzowie! Górnik Zabrze 1948 – 2013′. – Zaprezentowanych zostanie wiele eksponatów w działach: Mistrzowie, Puchary, Reprezentacja, Stadion oraz Kibice – informuje Tomasz Heryszek, dyrektor klubowego marketingu. Początek imprezy o godz. 18. – Bezpośrednio po otwarciu zapraszamy wszystkich na mecz z Lechią Gdańsk. Początek o godz. 20:30. Liczymy, że nie ma innej opcji, aniżeli zwycięstwo – dodaje Heryszek.

Gdzie można kupić bilety na galę?

– Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu (bilety w cenie 15, 20 lub 25)
– Galeria Zabrze (bilety na najlepsze miejsca w cenie 25 PLN)
– Sklep Kibica na stadionie (bilety w cenie 15, 20 lub 25)
– Biuro Podróży „Speed Travel” w Zabrzu, ul. 3 Maja 72 (bilety na najlepsze miejsca w cenie 25 PLN)

źródło: dmit.com.pl / gornikzabrze.pl
foto: dmit.com.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments