Forumowicze wyrażają poparcie dla Zbigniewa Waśkiewicza!

Luq  -  29 lipca 2014 23:29
0
1250

Forum_tabliczka

Na forum kibiców Górnika Zabrze zrobiło się naprawdę gorąco w temacie: Zbigniew Waśkiewicz – Prezes. Kibice Górnika wyrażają swoje poparcie dla byłego prezesa Zbigniewa Waśkiewicza.

Zaczęło się o  10:34 od wpisu matibo: Panie Prezesie , jakie perspektywy na przyszłość po wczorajszym spotkaniu w UM?

Dalej długo nie trzeba było czekać i kolejne wpisy, pokazujące stosunek kibiców do władz w Urzędzie Miasta oraz wręcz przeciwne dla Prezesa Waśkiewicza posypały się lawinowo (pisownia oryginalna):

boraR81: Pan Lewandowski po raz kolejny ośmiesza się w mediach mówiąc, że „zarząd jest od tego, żeby pewne sygnały łagodzić, a nie dramatyzować…„ Ja ze swej strony bardzo za to dziękuję, że kibice nie są już mamieni sytuacją i wiedzą jak jest naprawdę.

diablos: Ostatnie wypowiedzi Lewandowskiego nic nie wroza dobrego,do tego Rada Nadzorcza zwolana na piatek… Prezesie niech pan sie nie ugnie!

Bodzioha04: Jeżeli go zwolnią to trzeba zareagować ostrzej niż w przypadku Mazura 100% poparcia Panie prezesie !

mixxerr28: Wyjście będzie tylko jedno bojkot meczów niech pan lewandowski zapełni stadion swoją świtą 3 tys. miejsc dla niego. Albo teraz albo już nigdy nie będziemy narzekać tylko przyklaskiwać świcie MMS.

poul: 100%poparcia Panie Prezesie!!!

Olekkk: zgadzam się, dymisja dla prezesa=bojkot meczów reakcja kibiców musi być dużo bardziej radykalna niż w przypadku dymisji Mazura

maradona1985: Ponoć w piatek jest zebranie Rady Nadzorczej, jesli odwołają na nim prezesa, to postawia na siebie krzyżyk.

PatryKSG_ROW: Panie Prezesie. 100% poparcia. Szanują Pana kibice, piłkarze oraz pracownicy. Trzymam kciuki za wtorek i za piątek!

Szymek: Oświadczam, że w razie złych wiadomości z ratusza osobiście odniosę karnet MMS

Po południu trochę pomyj wylało się na włodarzy miasta i Stowarzyszenie by wieczorem nastąpiła burza. O godzinie 18:24  sam zainteresowany wydał oświadczenie, które jeszcze bardziej rozpaliło forum:

Zbigniew Waśkiewicz: Moi drodzy!
Dzisiaj o godz. 12 na ręce Przewodniczącego Rady Nadzorczej Tomasza Młynarczyka złożyłem rezygnację w trybie natychmiastowym. Powód? „Znaczące , a jednocześnie uniemożliwiające dalszą współpracę, różnicę w poglądach na stan aktualny oraz dalsze funkcjonowanie Górnika Zabrze SSA między moją osobą a akcjonariuszem większościowym”. To była moja i tylko MOJA decyzja! Nikt nie wywierał presji. Nikt tej decyzji na mnie personalnie wymuszał. To efekt długich przemyśleń, rozmów i zdarzeń, które ostatnio miały miejsce wokół Górnika. Leży mi mocno dobro Górnika na sercu, dlatego też w najbliższym czasie będę wstrzymywał się od komentarzy, czasami prostując jakieś ewidentne nieprawdy… Górnik potrzebuje teraz spokoju, piłkarze Waszego kibicowskiego wsparcia… A kibice? Dobrej gry zespołu i dobrych wieści o przyszłości klubu. Nie znikam z forum. Będę tu cały czas. Nie uciekam od Górnika i już dziś wiele osób usłyszało ode mnie deklarację pełnego wsparcia i pomocy…

ktoś: ostatnia nadzieja na normalność w klubie właśnie umiera, znowu wezmą przydupasa który będzie mówił to co każą, znowu szara rzeczywistość i brak nadziei na lepsza przyszlosc szkoda bo wg mnie byl Pan nawet lepszym prezesem od Mazura i chyba najlepszym jakiego w swoim dość długim życiu pamiętam

kamil666: To mnie Pan teraz załamał, Panie Zbyszku…

kamil85: Czyli światełko w tunelu właśnie zgasło:( Mam jednak nadzieje że szulikowa i lewandowski (celowo z małej) zastaną rozliczeni za upadek Górnik

kubeł: kurde-czy u nas już nigdy nie będzie normalnie:(? jestem załamany tą informacją, wlał Pan w nasze serca odrobinę nadziei na to, że idziemy w dobrym kierunku a teraz to wszystko trafił szlag…

Pietrek_13: No i znowu się nam trafi perełka w stylu JJ – zajebioza… Jedyny prezes który coś robił odchodzi..

waldos: Dlatego że coś robił i miał swoje zdanie przy którym chyba twardo obstawał to odchodzi :/

Medzol82: Zatkało mnie totalnie… Odechciało mi się jeździć na mecze… Byłem dumny że mamy takiego Prezesa, czytałem każdą Pana wypowiedź od deski do deski… Strach i łzy w oczach… Dziękuję za wszystko co zrobił Pan dla Górnika, dziękuję za to że był Pan z nami!!!

darekksg: Tym sposobem Szulikowa i jej ekipa właśnie przegrała wybory,oby tylko nie przegrali Górnika.Do tej pory starałem się bronić miasta i ich decyzji,ale czara się przelała,dla mnie prezes Waskiewicz był nadzieja na lepsze jutro i ta nadzieja umarła

Fan….1948: Jedyny człowiek który ma łeb na karku…….odchodzi ,tylko nie pasował do pijawek z zarządu które jak widać po wyglądzie mają sie dobrze..Gruby błąd Pani Prezydent.

Tedi: Panie Prezesie! To najgorsza wiadomość jaką mogłem dziś przeczytać! Myślałem, jak zresztą większość forumowiczów, że w naszym Klubie nastanie normalność. Teraz ta nadzieja upadła. Dziękuję za te kilka miesięcy, kiedy w Górniku był normalny Prezes! Proszę nie zapominać o Klubie i jego kibicach…

Tomczak: Mimo pełnego zrozumienia Pana decyzji została nam odebrana ostatnia iskierka nadziei na normalność w tym klubie. Dziękuję za całą pracę w klubie.

Wypowiedzi z poparciem, podziękowaniami i zapytaniem w „eter” co teraz będzie, było mnóstwo. W dyskusję włączył się też Pan Waśkiewicz, między innymi apelując o nieprzestawanie chodzenia na mecze: „Bardzo Cię proszę… Nie rób tego!!! Piłkarze na pewno potrzebują kibiców!!! Bez Was ich gra straci sens… Nic gorszego, niż bojkot nie może spotkać piłkarzy… Jeszcze bardziej im dajcie do zrozumienia, że jesteście z nimi…” czy o jego dalsze związki z klubem: „Jeszcze raz chciałbym powiedzieć, że jeśli kiedyś, ktoś wpadnie na pomysł, że mogę pomóc Górnikowi, to obojętnie gdzie on będzie i w jakim stanie stawię się. Poznałem ogromne grono ludzi wokół klubu (w nim też..) bardzo oddanych. To daje wielką chęć do pracy i działania…” oraz o terminie rezygnacji: „Natychmiastowy. Zrzekłem się również większości zaległych wynagrodzeń…”

Na swoim Facebooku udzielił się również były prezes Łukasz Mazur: „Jedyna nadzieja na Górnika? Zbigniew Waśkiewicz na PREZYDENTA ZABRZA! Nikt inny nie ma szans na pokonanie Szulik i jej kliki więc wszyscy powinni go poprzeć. Jeśli zdecyduje się kandydować to ja się na wybory w Zabrzu zamelduję, żeby na niego oddać głos! I pewnie nie tylko ja!”

Przed godziną 22, Pan Waśkiewicz napisał jeszcze tak: „Ciężko Ci to wszystko ogarnąć” jak mój syn o mnie mówi… Jedno jest dla mnie szokiem. Jeszcze nigdy nie otrzymałem podziękowań i wyrazów zaufania. Wiele bardzo wzruszających… Nie doceniałem wiary, którą we mnie pokładaliście. Tym bardziej mi przykro, że się nie udało…. Kurde stary chłop ze mnie, a łezka się kręci w oku… Dziękuję Wam wszystkim. Warto było te 5 miesięcy stawać na… Wiecie czym :-)”

Dyskusja trwa i jak Pan Zbyszek zadeklarował, że na bieżąco będzie czytał forum na bieżąco. A co my, KIBICE zrobimy z zaistniałą sytuacją?

Źródło: Roosevelta81.pl/gornikforum.com
Foto: gornikforum.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments