Erik Janża piłkarzem Górnika Zabrze!

W.  -  28 czerwca 2019 13:12
0
8190

Kolejne letnie wzmocnienie stało się faktem. W piątek dwuletni kontrakt z czternastokrotnym mistrzem Polski podpisał pochodzący ze Słowenii 26-letni Erik Janża.

Jak informuje oficjalna strona klubu – występujący na pozycji lewego obrońcy Słoweniec swoją piłkarską karierę rozpoczynał w NS Mura. W przeszłości grał również w NK Domzale, NK Maribor, Viktorii Pilzno i Pafos FC. Ostatnim klubem Erika był NK Osijek. W ubiegłym sezonie zagrał w 21 meczach (19 w lidze, 2 w Pucharze), w których zanotował 4 asysty.

Ponadto z oficjalnej witryny Górnika dowiadujemy się, że Erik to piłkarz, którego klub obserwował od dłuższego czasu. W ocenie Artura Płatka, pełniącego funkcję koordynatora ds. sportowych i doradcy zarządu, nowy nabytek klubu to piłkarz wyróżniający się szybkością i doświadczeniem, mający bardzo dobrze ułożoną lewą nogę, który będzie dużym wzmocnieniem naszej drużyny w kolejnych latach.

Od środy piłkarz przebywał w Zabrzu na testach medycznych, które przebiegły pomyślnie i zakończyły się finalizacją dwuletniego kontraktu z możliwością przedłużenia umowy o kolejny rok. Erikowi w barwach naszego klubu życzymy wielu sukcesów, jak również licznych powodów do satysfakcji, zadowolenia i samych zwycięskich spotkań.

Źródło: Roosevelta81.pl/Górnik Zabrze
Foto: Górnik Zabrze
Wideo: Górnik Zabrze

 

 

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments