Do wygrania zaproszenia na mecz Górnik – Śląsk!

kesera  -  12 października 2013 22:51
0
996

zaproszenie_mecz_85675

Dzięki uprzejmości Zarządu Górnika Zabrze SSA, Redakcja Roosevelta81.pl otrzymała 2 podwójne zaproszenia na mecz T-Mobile Ekstraklasy Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław (piątek, 18 października, godz. 20:30).

Jeśli nie macie biletu, przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym można wygrać dwa podwójne zaproszenia na to spotkanie. Co zrobić żeby wygrać?  To proste, wystarczy polubić nasz profil na Facebooku www.facebook.com/roosevelta81, udostępnić post i odpowiedzieć tam w komentarzu na pytanie:

Kto z obecnej kadry Górnika zdobył najwięcej bramek przeciwko Śląskowi Wrocław?

Konkurs trwa do środy, do godziny 20.00, po czym odbędzie się losowanie zwycięzców. Przypominamy, że w konkursie nie mogą brać udział osoby, wobec których sądy orzekły prawomocne zakazy stadionowe.

Zwycięzców prosimy o kontakt mailowy z naszą Redakcją redakcja@roosevelta81.pl, podając imię i nazwisko oraz PESEL. W przypadku osoby nieletniej – numer legitymacji szkolnej. Konieczne są także dane osoby towarzyszącej. W dniu meczu zwycięzcy konkursów powinni się zgłosić co najmniej godzinę przed jego rozpoczęciem (do godz. 19.30) na bramie nr 7 (namiot od ulicy Piłsudskiego) i posiadać dokument tożsamości.

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments