Dariusz Dudek: Życzę Górnikowi awansu do pucharów

Luq  -  25 lutego 2013 21:31
0
1027

 

KA120512HAN_001
– Nie możemy zachłysnąć się tymi trzema punktami – przestrzegł na pomeczowej konferencji prasowej Adam Nawałka, szkoleniowiec Górnika. Natomiast Dariusz Dudek z Piasta Gliwice podkreślił, że celem Piasta w obecnym sezonie jest utrzymanie.

Dariusz Dudek (drugi trener Piasta w zastępstwie za Marcina Brosza):–  Gratuluję zwycięstwa Górnikowi, które jest dla niego niezwykle istotne. Zabrzanie walczą o inne cele niż nasza drużyna. Na prezentacji zapowiadano, że drużyna powalczy o pierwsze trzy miejsca i życzę im tego. Budowany jest tutaj fajny stadion więc niech będą na nim europejskie puchary. Odnośnie naszej gry, to wszyscy chcieliby nas widzieć w czołówce, ale jesteśmy drużyną na dorobku. Potrzebujemy czasu. W tym sezonie chcemy zapewnić sobie pewne utrzymanie.

Adam Nawałka (trener Górnika): – Punkty zostały wywalczone w twardej walce. Nie możemy się jednak nimi zachłysnąć. Musieliśmy być niezwykle  skoncentrowani do ostatniej minuty, aby nie stracić gola. Zawodnikom należą się brawa za zaangażowanie i poświęcenie. Zabrakło nam odrobinę skuteczności, a wypracowaliśmy sobie sporo stuprocentowych okazji. Trzeba nad tym pracować. Chcemy wygrywać nie tylko dzięki walce, ale także po dobrej grze.

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Mikołaj Suchan/Dziennik Zachodni

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments