Damian Sylwestrzak sędzią meczu Lech Poznań – Górnik Zabrze

W.  -  27 kwietnia 2023 13:13
3
2794

Damian Sylwestrzak z Wrocławia poprowadzi niedzielne spotkanie w ramach 30. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym Górnik Zabrze zmierzy się w wyjazdowej potyczce z Lechem Poznań. W bieżącym sezonie 31-letni arbiter czuwał nad prawidłowym przebiegiem trzech  meczów z udziałem naszego zespołu. Mowa o zakończonym zwycięstwem Górnika nad Koroną Kielce 2:1, wyjazdowym spotkaniu 10 kolejki, jak również pojedynku z Lechią Gdańsk, które przyniosło podział punktów i rezultat 1:1 (19 kolejka), a także meczu  22. serii spotkań, który przyniósł wyjazdowy triumf nad Stalą Mielec (1:0).

Przypominamy, że potyczka Kolejorza z Trójkolorowymi zaplanowana została na najbliższą  niedzielę (30 kwietnia), a pierwszy gwizdek arbitra rozlegnie się przy ul. Bułgarskiej punktualnie o godzinie 17:30.

Obsada sędziowska meczu Lech Poznań – Górnik Zabrze

Sędzia główny: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Asystenci: Adam Karasewicz, Bartosz Kaszyński
Sędzia techniczny: Artur Aluszyk
Sędzia VAR: Tomasz Kwiatkowski
Sędzia AVAR: Konrad Sapela

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: pzpn.pl/Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Potraficie wygrać z Lechem Poznaniu!Mocno to wierzę,grać na całego i strzelać celnie Zwycięstwo przybliży Nas do utrzymaniaGrajcieo 3 ponkty,nie o remis!!

Masz rację mogą tego dokonać….

Dobrze, że nie sędziuje ten skrw. Sraczkowski i nie jest na Varze. Co mecz Górnika w którym ta warszawska pomyłka sędziuje, to wypaczenie wyniku sportowego przeciwko Górnikowi. Za co aż tak bardzo ta pomyłka nienawidzi Górnika? Czemu Kolegium Sędziowskie PZPN i p.
Mikulski pozwala sędziować mecze Górnika temu komuś ?