Coraz mniej pracowników na trybunach

kamres  -  18 lutego 2013 08:14
0
1411

15.02.2013Na trybunach spadła znacząco liczba pracowników, ale to wcale nie oznacza, że praca na budowie jakoś specjalnie zwolniła.

8 lutego na stadionie zostało uruchomione podgrzewanie płyty boiska, czego efektem było pozbycie się zalegającej warstwy śniegu na murawie oraz ogrzanie korzeni trawy. Dźwig kołowy Terex – Demag AC500, którego cechą charakterystyczną była ogromna, stalowa kratownica, jakiś czas temu pozbył się masywnej konstrukcji i przywędrował za trybunę północną, pomagając przy układaniu górnych elementów trybun. Przypomnijmy, że jeszcze tydzień temu znajdował się on po północno zachodniej stronie placu budowy.

Najmasywniejszą zmianę odnotowano w narożniku północno-wschodnim, bowiem 15 lutego zamontowano tam kolejny, trzynasty już dźwigar. Coraz mniej robotników widać na trybunach. W piątkowe popołudnie, z nielicznych prac, można było dostrzec uszczelnianie trybun. Zimowa aura sprzyja prowadzeniu prac wewnątrz obiektu. Ludzie spacerujący ulicą Damrota mogą dostrzec  pracowników układających strop parkingu na poziomie 0. Według naszej oceny zostało jeszcze około 1/3 prac do zamknięcia terenu przyszłego placu wejściowego na stadion.

Foto: kamres

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments