Co z kontraktem Adama Nawałki? Trener czyta umowę na obozie

kamres  -  4 lipca 2013 12:24
0
1141

nawalka
Według informacji Roosevelta81.pl wcale nie klauzula dotycząca ewentualnego objęcia posady selekcjonera reprezentacji Polski, a raczej drobne sprawy natury formalnej dzielą trenera Adama Nawałkę od podpisania nowej umowy z Górnikiem Zabrze. Szkoleniowiec zabrał ze sobą kontrakt do Słowenii, aby go jeszcze raz dokładnie przejrzeć.

Klub z Roosevelta cały czas nie przedłużył umowy z trenerem Nawałką. Wszyscy zastanawiają się, kiedy to nastąpi? Pojawiły się nawet informacje, że problemem jest zamieszczenie w umowie klauzuli dotyczącej możliwości odejścia z klubu i prowadzenia kadry narodowej. Prezes PZPN Zbigniew Boniek oficjalnie przyznał, że Nawałka jest wśród kandydatów, jeśli przyszłym selekcjonerem miałby być Polak. Jak udało nam się dowiedzieć, te informacje są nieprawdziwe, a tak naprawdę chodzi o drobne szczegóły formalne.

Szkoleniowiec zabrał ze sobą kontrakt na obóz do Słowenii, gdzie na spokojnie będzie mógł go sobie raz jeszcze przejrzeć. Parafowanie umowy powinno nastąpić nawet jeszcze podczas zgrupowania albo tuż po powrocie do kraju.

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments