CLJ. Górnik Zabrze – UKS SMS Łódź 4:1. Wreszcie zwycięstwo

Kibic  -  19 września 2021 14:45
0
1216

W 6. kolejce Centralnej Ligi Juniorów, Górnik Zabrze wygrał z UKS SMS Łódź 4:1. Spotkanie nie układało się dobrze dla „Trójkolorowych” którzy do przerwy przegrywali. Po zmianie stron wzięli się za odrabianie strat. Najpierw Nikodem Zielonka (na zdjęciu) wykorzystał rzut karny. Na prowadzenie zabrzan wyprowadził Kosma Zawada, kolejne trafienie było autorstwa Bartłomieja Iwańskiego, a wynik ustalił Zielonka w ostatniej minucie spotkania. Tym samym Górnik odniósł pierwsze zwycięstwo w sezonie.

Po tym spotkaniu „Trójkolorowi” mają 4 punkty. Za tydzień derbowy pojedynek z Gwarkiem.

Górnik Zabrze – UKS SMS Łódź 4:1 (0:1)