Boris Sekulić żegna się z Górnikiem

Kibic  -  19 czerwca 2024 11:10
15
2628

W ostatnich dniach Górnik Zabrze rozwiązuje, bądź nie przedłuża kontrakty z grupą piłkarzy. Po Michale Siplaku, Danielu Bielicy oraz Danim Pachecho kolejnym zawodnikiem z którym zdecydowano się nie przedłużać umowy jest Boris Sekulić.

Sekulić w Górniku grał dwukrotnie, łącznie notując 76 występów w których zdobył 3 gole.

Boris dziękujemy i życzymy powodzenia!

Graj i wygrywaj z nami na betcris.pl

Źródło: Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
15 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

No i ostatni do kolekcji

Szkoda, uniwersalny i w optymalnym wieku . Ciekawe kto będzie grał zamiast niego, bo trener mówił, że Szala że względu na wiek nie powinien jeszcze grać non stop

Jeszcze pewnie Olkowski 😉

Patrząc na wcześniejsze odejścia to pewne.

Rozumiem, że Górnik pozbywając się Sekulica, ma już dogadanego jego następcę? Bo Boris na tej prawej obronie spisywał się na ogół bardzo solidnie, zdecydowanie lepiej niż jesienią młody Barczak, dla którego Ekstraklasa okazała się jeszcze trochę za dużym wyzwaniem. Mamy jeszcze na tą pozycję młodego Szalę (choć jak dla mnie to raczej materiał na świetnego stopera), ale na razie jest w okresie rehabilitacji po kontuzji i nawet nie wiadomo, czy klub nie będzie chciał go sprzedać, jeżeli Dominik nie przedłuży wygasającej za rok umowy. A Olkowski – mimo całej sympatii i szacunku dla niego – to już niestety melodia przeszłości… Więc ta prawa obrona to na dziś wielka dziura w defensywie Górnika i oby te najbliższe dni zmieniły ten stan rzeczy…

Tego gościa z odchodzących najbardziej jest szkoda.Olkowski też ,możliwe że będzie w gksie.Poldi z Milikiem na bank mają jakąś alternatywę,choć szału może zabraknąć.Mamy teraz taki okres po burzy,wyczekujmy slońca.

Masakra wiadomości z rana 🥲🥲

Generalnie super wieści – żegnamy się z zawodnikami którzy byli albo wiekowi, albo nie prezentowali odpowiedniego poziomu – Pacheco, Sekulic, Siplak, Belica.

Czekamy teraz na wzmocnienia 🙂

A co prezentował Olkowski….

Bielica nie był zły. Nominowany do nagrody bramkarza sezonu.

A tymczasem Arka Gdynia testuje nowego napastnika, więc być może coś jest na rzeczy z transferem Karola Czubaka do Górnika, ten temat już się kiedyś przewijał

Z doniesień medialnych wynika, że nie tylko Górnik był nim zainteresowany, ale również np. Lech. A co do samego Czubaka – mnie jego gra niespecjalnie przekonuje, to taka skuteczniejsza wersja Musiolika, ale skuteczniejsza na razie tylko na poziomie pierwszej ligi, więc czy równie dobrze poradzi sobie na poziomie Ekstraklasy to się dopiero okaże.

Czyszczą po prostu Górnika z zawodników którzy mieli wyższe płace i zatrudnią darmowy szrot za grosze. Żeby to się tylko nie skończyło w 1 lidze!!!

A nie lepiej podać informację, kto zostaje w Górniku ? Będzie szybciej i krócej …..

Ja prd…..
Odchodzą podstawowi gracze , a zostają ……… Krawczyki. Tragifarsa.
( czyt: po Górniku- bydzie walka o utrzymanie do ostatniego szpila).