BKS Bielsko- Biała – Górnik II 0:1. Zwycięstwo rzutem na taśmę. Michalski strzelcem „złotego gola”

Kaszpir  -  29 kwietnia 2018 12:40
0
4218

Drugi zespół Górnika pokonał w meczu wyjazdowym BKS Bielsko-Biała 1:0. Gola na wagę trzech punktów w ostatnich sekundach zdobył Kacper Michalski.

Piłkarze rezerw Górnika jadąc do Bielska wiedzieli, że czeka ich tam niełatwe zadanie. I samo spotkanie to potwierdziło. Gospodarze w całym meczu wypracowali sobie sporo sytuacji po których mogli zdobyć gola. W bramce zabrzan dobrze jednak spisywał się Daniel Bielica, lub po prostu „Trójkolorowym” sprzyjało szczęście. Nasza drużyna nie ograniczała się oczywiście do defensywy i swoje okazje też wypracowała, aczkolwiek szwankowała – podobnie jak u gospodarzy – skuteczność. Na szczęście takową popisał się Kacper Michalski, który zakończył kontrę Górnika w końcowych sekundach pojedynku. I tak oto trzy punkty pojechały do Zabrza. 

Górnik w tej chwili ma już 36. oczek, tym samym zrównał się z BKS-em Bielsko. Podopieczni Wojciecha Gumoli wyprzedzają w tabeli bielszczan lepszym stosunkiem bezpośrednich meczów. Ponieważ pierwsze spotkanie co prawda zabrzanie przegrali na boisku, jednak w zespole BKS-u zagrał wtedy nieuprawniony zawodnik i wynik zweryfikowano jako walkower 3:0 na korzyść Górnika. 

BKS Stal Bielsko-Biała – Górnik II Zabrze 0:1 (0:0)

0:1 – Michalski, 90+3′

Górnik II: Bielica – Michalski, Wiśniewski, Shevelyukhin, Bartczuk (81′ Cybulski), Ściślak (90. Wenglorz), Kubica (60′ Kopia), Kulanek, Joachim (60′ Arcon), Kamiński, Olszewski
Trener: Wojciech Gumola

W następnej kolejce Górnik zmierzy się już we wtorek z Miedzią II Legnica. Spotkanie rozegrane zostanie w Zabrzu o godz. 16:00

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments