Bełchatów-Górnik kibicowsko: „Fanatycy z Krwi i Kości Opanowali Sektor Gości”

kesera  -  4 maja 2013 18:50
0
2252

kibice_belchatow_gornik_1213
W Bełchatowie pojawił się komplet kibiców Górnika Zabrze. Torcida zaprezentowała się z bardzo dobrej strony. Niemal wszyscy byli ubrani w koszulki młynowe, a w drugiej połowie fani z Roosevelta zaprezentowali ciekawą oprawę. Po meczu oberwało się piłkarzom.

Była to najprawdopodobniej ostatnia wizyta Torcidy na stadionie w Bełchatowie na pewien czas. Fani Górnika zaprezentowali się imponująco. W sektorze gości pojawił się ich komplet, czyli 384 osoby (w tym 7 fanów Wisłoki Dębica). Od początku sympatycy z Roosevelta prowadzili głośny doping. Na płocie zostały wywieszone duże flagi: „Supporters” oraz „Torcida Górnik”, a także mniejsze „Torcida Germany”, „1948”, „Sektor 13” oraz „Straight Edge”.

W drugiej połowie został zaprezentowany transparent z hasłem: „Fanatycy z Krwi i Kości Opanowali Sektor Gości”. Całość uzupełniły flagi na małych kijach, co dało bardzo fajny efekt. Trzeba podkreślić również, że przez część meczu kibice dopingowali bez koszulek. Często było słychać okrzyki: „Kibice duma Górnika”, a także „Po meczu wszyscy do szatni”, co odnosiło się do piłkarzy Górnika, którzy nie podziękowali za wsparcie w derbach z Ruchem Chorzów. Po ostatnim gwizdku arbitra tym razem bili brawo kibicom, ale w zamian usłyszeli głośne: „Wypie…ać!”.

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Facebook/19everlast48

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments